با حضور مدیرکل و معاون پژوهش آموزش و پرورش استان از پژوهشگران برگزیده آموزش و پرورش مازندران تجلیل شدند

آیین قدردانی از پژوهشگران با حضور دکتر حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، مدیران وزارتی و مدیران آموزش و پرورش استان‌ها به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد و در ادامه از ۷ پژوهشگر برتر استان مازندران که در سطح ملی حائز رتبه برتر شدند، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه قدردانی از پژوهشگران استان  که در سطح ملی حائز رتبه برتر شدند، گفت: پژوهش سرلوحه امور اداره‌کل آموزش و پرورش قرار دارد چون باور داریم پژوهش، کلید طلایی توسعه و پیشرفت هر کشوری است.

«علیرضا سعدی پور» حضور معلمان پژوهنده، دانش‌آموزان پرسشگر و مدرسه پژوهش‌محور را موجب افتخار استان دانسته و تصریح کرد: از این پژوهشگران برتر ملی در حد و اندازه‌ای که شایسته است قدردانی خواهد شد و لوح تقدیر و تندیس این پژوهشگران نیز به آنان اهدا خواهد شد ضمن اینکه هدایایی از آموزش و پرورش استان و استاندار مازندران تقدیم این عزیزان خواهد شد.

وی همچنین افزود: آموزش بدون پژوهش ماندگار نیست و من از شما پژوهشگران برتر می خواهم توان تخصصی خود را به کار بگیرید تا در سال های آینده شاهد درخشش بیشتر همکاران و دانش آموزان در این بخش باشیم.

گفتنی است در پایان این مراسم علیرضا سعدی پور جوایز پژوهشگران برتر “نسا ابراهیم تبار بورا” از بابل، “فاطمه رهبری” از قائم شهر، “زهرا قاسم زاده” از شهرستان سیمرغ، “مرتضی همایون نیا” از بندپی شرقی، “حامد نیک پی” از محمودآباد، “امیرمحمد مومنی کوهستانی” و “عبدالله محمودی” دو دانشجومعلم پژوهنده برگزیده را به آنان اهدا کرد.