با حضور استاندار و مدیران و مسئولین استان؛ معلمین منتخب مازندران تجلیل شدند

عکاس (خلیل دردانه ) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

با حضور حسین زادگان، استاندار مازندران، بابایی کارنامی، نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس و سعدی پور، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، معلمین منتخب استان در سال تحصیلی1400-1399 تجلیل شدند. ‎

آیین تجلیل از معلمین منتخب استان مازندران در سال تحصیلی1400-1399 با حضور استاندار، بابایی کارنامی، نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس و سعدی پور، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، عصر امروز در سالن کنفرانس استانداری برگزار شد.

در این مراسم که با سخنرانی ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش همراه بود، احمد حسین‌زادگان، استاندار مازندران، ضمن تبریک ایام بزرگداشت مقام معلم، دوران کرونا را دورانی سخت برای همه اقشار جامعه به‌ ویژه قشر زحمتکش معلمان دانست و گفت: فضای مجازی با همه نقاط ضعف و قوت به میدانی برای نمایش توانمندی معلمان تبدیل شد و قشر فرهیخته فرهنگی با تولید محتواهای الکترونیکی، توانمندی، فداکاری و اخلاص خود را به جامعه نشان داد.

حسین زادگان، افزود: تجلیل از این معلمان عزیز؛ کمترین کاری است که در برابر زحمات وصف‌ ناپذیر این قشر باید انجام دهیم.

در ابتدای این مراسم علیرضا سعدی‌پور، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های ستاد بزرگداشت مقام معلم استان، اظهار کرد: امسال از 49 معلم نمونه و شایسته به‌عنوان معلمین منتخب استانی و همچنین از 500 معلم به‌عنوان منتخبین شهرستانی تجلیل می‌شود.

وی با اشاره به چالش کرونا در زیست‌بوم جدید، افزود: دوران بسیار سختی را پشت سر می‌گذاریم، اما این سختی موجب تولد معلمانی به‌روزتر و کارآمدتر در فضای فناورانه تولید محتوای الکترونیک شد که نویدبخش عصری جدید در تدریس و آموزش است.

شایان ذکر است در این مراسم به نمایندگی از معلمان نمونه، از 14 معلم شایسته و برتر استان با اهدای لوح سپاس و تندیس، تجلیل شد.