مراسم بهره‌برداری از هاب پستی منطقه شمال کشور خط مستقیم مازندران به گیلان

عکاس (دریافتی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

به گزارش روابط عمومی پست استان مازندران، کرمی مدیرکل پست استان مازندران در مراسم بهره‌برداری از هاب پستی منطقه شمال کشور خط مستقیم مازندران به گیلان با تسلیت ایام شهادت امام علی(ع) اظهار کرد: اقدامی که در کارگشائی کشور ایجاد شده و شاهد توسعه آن در استان مازندران هستیم به برکت اقدامات مدیران ارشد پست کشور است.

وی با اشاره به خدمات ارزنده مدیرعامل شرکت ملی پست کشور در ایران اسلامی، تصریح کرد: اگر تلاش‌های مدیران ارشد پست نبود با وجود زیرساخت‌های موجود،فعالیت شبکه پست کشور متوقف می‌شد،اما به برکت ریل گذاری‌های درست فعالیت شبکه پست به صورت مناسب فعالیتش را طی کرد این روند در بهمن و اسفنده ما تداوم یافته است.

مدیرکل پست استان مازندران خاطر نشان کرد: شبکه پست استان مازندران هم مانند سایر نقاط کشور در راستای تقویت بنیه پست استان مازندران تلاش‌های زیادی انجام داده‌اند، میانگین توزیع استان مازندران از مرز 100 عبور کرده و به بیش از 150 مکان رسیده است.

وی با اعلام اینکه مازندران جز پنج استان برتر کشور است، گفت: امروز جز 10 برتر کشور و در گروه جی هشت جز هشت استان برتر کشور شده است که این اقدامات با مدیریت توانمند مدیرعامل پست کشور است.

کرمی اضافه کرد: 10 میلیون مرسوله در سال 99 در استان جابه جا شده است و مردم استان بیش از 10 میلیون خدمت دریافت کردند، 97 درصد برنامه‌های ابلاغی را از نگاه درآمدی و نگاه ترافیکی 60 درصد را محقق کردیم و نسبت به سال گذشته بالاتر از گذشته در سطح درآمد و ترافیک قرار گرفته است.

وی یادآور شد: بیش از 6 میلیون مرسوله وارد استان شده که بدون رسوب و بلاتکلیف بوده است، شبانه روزی در خدمت مردم استان بوده‌ایم.

مدیر کل پست استان مازندران اضافه کرد: نماینده ولی فقیه در استان مازندران نگاه ویژه به پست استان مازندران دارند، مردم استان مازندران از تلاش مدیران ملی برای تامین معیشت تقدیر و تشکر دارند.

وی با اشاره به تلاش‌های انجام شده مدیرعامل پست برای تامین نیازمندی‌های مالی همکاران استان، گفت: این خدمات به هیچ وجه از نگاه همکاران پست استان مازندران دور نمی‌ماند.

وی در ارتباط با هاب پستی، گفت: این سیتسم شمال استان‌های شمالی کشور است و باید مرسولات به موقع و در مدت زمان کوتاه باید هاب پستی در استان راه اندازی شود، این اقدام به نفع مردم و نظام است، امشب ساعت 10 و نیم شب خودرو با بارگیری پست استان گلستان و مازندران حرکت کرده و ساعت سه صبح به گیلان مراجعه کرده و ساعت 14 بعد از ظهر مراسلات پستی گلستان و سمنان را منتقل می‌کند.