مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ساری به همت فرمانداری ساری و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات ساری با حضور در سالن کنفرانس فرمانداری مرکز استان برگزار شد.

در این مراسم از خبرنگاران و عکاسان خبری و ورزشی فعال  ساکن مرکز استان با حضور رضایی فرماندار ، معاونین و بخشداران ، عشریه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هدایتی رابط خانه مطبوعات شهرستان ساری تجلیل گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خزر نما ، مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ساری به همت فرمانداری ساری و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساری و خانه مطبوعات ساری با حضور در سالن کنفرانس فرمانداری مرکز استان برگزار شد.

در این مراسم از خبرنگاران و عکاسان خبری و ورزشی فعال ساکن مرکز استان با حضور رضایی فرماندار ، معاونین و بخشداران ، عشریه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هدایتی رابط خانه مطبوعات شهرستان ساری تجلیل گردید.

در آستانه چهل سالگی انقلاب و در هفته دولت ۴۰ پروژه با ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در شهرستان افتتاح و بهره برداری می شود.

به گزارش مهر ، عباسعلی رضایی در مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال شهرستان ساری، این پروژه ها را شامل طرح های مختلف عمرانی، تولیدی، بهداشتی و غیره برشمرد و گفت: گازرسانی به مناطق بالادست از جمله طرح ها به شمار می رود.

رضایی با اشاره به اینکه خبرنگاران به عنوان چشمان تیزبین نظام می توانند مسئولان را در انتخاب و طی مسیر درست یاری کنند گفت: مسئولان از نقد منصفانه نگران نباشند. وی در عین حال به خبرنگاران توصیه کرد تا اخلاق حرفه ای و صنفی را مدنظر قرار دهند و با مردم ارتباط داشته باشند.

فرماندار ساری انجام کار جهادی را مهمترین مسئله دانست و با گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر کار جهادی می کردند و از سفره خدمت به نحو شایسته ای استفاده می کردند. وی با بیان اینکه مردم در تمام عرصه ها از نظام دفاع کرده اند و پای ارزش ها ایستاده اند افزود: مردم همواره از مسئولان جلوتر عمل کرده اند و شایسته خدمت بی منت هستند.

وی شفافیت، پاسخگویی و کارآمدی را شعار سال جاری هفته دولت بیان کرد و گفت: اگر با مردم صادقانه صحبت و رفتار کنیم، مردم خواهند پذیرفت و باید مقابل مطالبات مردم پاسخگو باشیم.

حمیدرضا عشریه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری نیز با تاکید براینکه باید فضا را برای نقد منصفانه و صحیح فراهم کنیم تصریح کرد: این امر سبب می شود تاجلوی سودجویی و سوء استفاده از مدیریت و قدرت گرفته شود.

وی با بیان اینکه ساری دارای دفتر مستقل وخانه مطبوعات شد اظهار داشت : امیدواریم این فضا بستری باشد تا در آن کارگاههای آموزشی و پیگیری حقوقی صنف اصحاب مطبوعات انجام پذیرد .

دبیر ستاد بزرگداشت روز خبرنگار گفت : خبرنگاران با رعایت اخلاق رسانه ای همراه با مستندات و امانت داری و به دور از هتاکی ها نسبت به آنهائیکه مشکلات اقتصادی و یا احتکار و فساد مالی دارند با حفظ حرمت ها اطلاع رسانی نمایند . ایشان اظهار امیدواری کرد که آینده کشور بسیار روشن بوده و وظیفه رسانه این است که با دادن امید و ایجاد نشاط اجتماعی و انعکاس حرف مردم و عملکرد دولت از اوضاع تحلیل درست و مطلوبی ارائه دهند ..