مراسم تجلیل از سربازان نمونه ناحیه انتظامی مازندران در ساری

عکاس( سید جلال شکوهی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

سربازان نمونه ناحیه انتظامی مازندران باحضور سردار میرزایی تجلیل شدند

فرمانده انتظامی استان مازندران با تاکید بر اینکه رضایت خداوند در رضایت مردم است و باید خدمتگزار مردم باشیم، گفت: خدمت در کسوت سربازی یک افتخار است و خدا را شاکریم که این حیات را به ما ارزانی داده که در نظامی خدمت کنیم .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار”مرتضی میرزایی” در اين مراسم ضمن تبريک روز سرباز و هفته دفاع مقدس گفت: اگر امروز ما در کمال آرامش و امنيت زندگي مي کنيم به برکت جانفشاني و حماسه آفريني سربازاني بوده که شيوه زندگي حضرت علي اکبر(ع) را سرلوحه کار خويش قرار داده و در طول دوران دفاع مقدس به منظور حفاظت از کيان اين نظام مقدس و الهي، رشادت ها آفريدند.

وي، افزود: هفته دفاع مقدس، نماد پاکبازي رزمندگان اسلام در جبهه هاست و ما در جنگ تحميلي توانستيم به کمک باور، ايمان، وحدت، اميد به آينده، روشن‌بودن هدف‌ها، تکيه به نيروهاى ذاتى خويش و تکيه به اسلام پيروز ميدان شويم.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه دومین روز از هفته دفاع مقدس از سوی مقام معظم رهبری بنام روز سرباز نامگذاری شد،گفت: دوران سربازي يکي از مقاطع مهم در طول زندگي است که انتظار مي رود سربازان عزيز از اين فرصت به نحو احسن استفاده و به تقويت مولفه لازم براي زندگي همچون صبر، گذشت، تحمل و… براي ورود به عرصه اجتماعي در خود بپردازند.

وی بابيان اينكه سربازان قلعه هاي مستحکم و باعث عزت و سربلندي دين هستند، ابراز داشت: سرباز معنی آن در دل خودش نهفته است و جان خود را در راه وطن می دهد و این یکی از بزرگترین افتخارات برای هر فردی است.

این مقام انتظامی در ادامه در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای مرکز تبرستان، گفت: قرارگاه مهارت آموزی سربازان در نیروهای مسلح و مجموعه فرماندهی انتظامی استان با هدف نشاط و مهارت آموزی منتهی به اثر بخشی بیشتر خدمت و نیز آمادگی برای ورود به بازار کار و اشتغال سربازان تشکیل شده است.

سردار میرزایی خاطر نشان کرد: در طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه سعی شده با استفاده از ظرفیت مجموعه فرماندهی انتظامی استان، هر کدام از سربازان یک مهارت تخصصی را آموزش ببیند تا بتواند بعداز پایان خدمت مقدس سربازی زمینه اشتغال خود را فراهم آورد.

در اين مراسم، ضمن تقدیر از خانواده شهدا ، به تعدادي از سربازان ساعي، نمونه و تلاشگر هدايائي به رسم يادبود اهداء شد.