مراسم تجلیل از کادر درمانی بیمارستان ولایت و مدیران و دست اندرکاران معاونت سلامت و پدافند زیستی سپاه کربلا

مراسم تکریم از حافظان سلامت مازندران همزمان با شب ولادت کریم اهل بیت عصمت و طهارت در بیمارستان ولایت ساری مرکز مازندران برگزار شد.

به گزارش  تسنیم، در اقدامی ابتکاری، شایسته و کریمانه از سوی معاونت بهداشت و درمان سپاه کربلای مازندران، مراسم تکریم کادر درمانی، پرستاری، پزشکی و مدافعان سلامت مازندران شامگاه جمعه همزمان با شب ولادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران، فرمانده سپاه کربلای استان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران در بیمارستان ولایت سپاه کربلای مازندران برگزار شد.

این مراسم ابتکاری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و درمانی در محوطه بیمارستان ولایت ساری برگزار و از پزشکان و کادر پرستاری و مدافعان سلامت مازندران در ایام کرونایی تجلیل شد.

مجتبی بلباسی، معاون بهداشت و درمان سپاه کربلای مازندران  در این مراسم کریمانه در بیمارستان ولایت ساری با اشاره به اینکه بهانه برگزاری این برنامه تکربم کادر درمانی استان توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، افزو: اقدامات خوب و جانفشانه ای از سوی کادر درمانی استان در جهت مقابله با کرونا ویروس صورت گرفته که تکریم نمادین از این عزیزان در تراز حداقلی و ارزشمند است.

وی با اشاره به کنترل ویروس کرونا توسط  کادر درمانی استان در ماه گذشته، افزود: خوشبختانه با توجه به اینکه بیمارستان ولایت ساری، پذیرای بیماران کرونایی بوده، تعداد بیماران کرونایی این مرکز درمانی سپاه با شاخص 2.5 درصد کمتر  از حیث بیماران کرونایی فعالیت داشته است.

بلباسی با بیان اینکه برنامه توسعه بیمارستان ولایت ساری را در برنامه داریم، افزود: نام نبک شهدای خدمت مراکز درمانی استان همواره در اذعان و جامعه تبیین می‌شود.

موفقیت ملت ایران در آزمایش بزرگ رزمایش مومنانه

سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی، فرمانده سپاه کربلای مازندران نیز با در این مراسم با اشاره به اینکه پرستاران و کادر درمانی استان با عشق و مهربانی دغدغه حفظ سلامت آحاد جامعه را داشتند، گفت: ملت ایران در رزمایش مومنانه هنرمندانه هنرنمایی کرده و الگوی مناسبی برای کشورهای دیگر جهان شده اند.

وی با بیان اینکه حضور مومنانه مردم ایثارگر  در تهیه لوازمات بهداشتی و در مرحله کنونی رزمایش مومنانه غوغا کرده و همه قدرشناس این شخصیت‌ها هستیم، افزود: امروز کادر پزشکی استان آماده فعالیت برای مواجه با بحران‌های شدیدتر در عرصه مخاطرات زیستیهستند و با بیمارستانهای استان هم افزایی دارند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با تقدیر از کادر درمانی بیمارستان ولایت ساری، افزود: در ایام شیوع کرونا، بالغ بر 610 هزار نفر روز به صورت مجاهدانه برای حفظ سلامت همنوعان خود در استان تلاش کردند.

بابایی با بیان اینکه کادر درمانی استان و کشور برای شرایط حاد احتمالی شیوع مجدد کرونا آماده کرده است، افزود: برای ریشه‌کنی سریع با این ویروس منحوس باید تلاش بیشتر دانشمندان و داروسازان در عرصه تولید واکسن کرونا تسریع تا اسیر شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار نشویم.

وی با اشاره به اینکه داروسازان و دانشمندان باید تلاش کنند واکسن کرونا را قبل از خارجیها تولید کنیم، افزود: کار دانشمندان و داروسازان برای تولید واکسن کرونا در جهت خشمگین شدن استکبار جهانی بسیار کارساز و اثرگذار است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با تاکید بر اینکه هدایت‌های ولایت فقیه در عرصه رزمایش مومنانه کشور را به سرمنزل رستگاری سوق خواهد داد، افزود: ملت ایران همچون گذشته بزودی در آزمون ریشه‌کنی کرونا ویروس موفق بیرون خواهند آمد.

آیت الله محمد باقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران نیز با اشاره به اینکه کادر سلامتی استان مهربانه افتخارآفرینی کردند، افزود:  در بحران کرونا بخش درمانی و سلامت جدی وارد شدند و قدرشناسی آنان امری پسندیده است.

در این مراسم از پزشکاران، پرستاران و مدافعان سلامت و خانواده شهدای مدافع سلامت مازندران تجلیل شد.