مراسم تجلیل از کارآفرینان برتر صندوق کارآفرینی امید مازندران

عکاس(محمد مهدی زلیکانی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

رونمایی از کتاب کارآفرینان برتر ۱۴۰۰ با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور در مازندران

کارآفرینان برتر استان مازندران تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید مازندران با حضور دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کشور، دکتر حاتمی مدیر صندوق مازندران و قاسمی مدیرکل تحول استانداری مازندران و جمعی از مدیران ستادی صندوق استان از کارآفرینان برتر صندوق کارآفرینی استان مازندران همزمان با دومین روز هفته دولت تقدیر و از کتاب اختصاصی کارآفرینان برتر ۱۴۰۰ کشور رونمایی شد.

بر اساس این گزارش دکتر نوراله زاده، کارآفرینان را فرماندهان جنگ اقتصادی دانست و گفت: تولید به معنای واقعی در برهه کنونی کار بسیار سختی است که لازمه آن برداشتن‌موانع داخلی که اهم ان نیز فرهنگی است می باشد. وی افزود: باید با افزایش توان اقتصادی در حمایت از کارآفرینان به جنگ دشمنان خارجی برویم.

وی با اظهار اینکه در مقابله با جبهه خارجی نیز با ارتقا قدرت اقتصادی که مولفه امنیت ملی است باید با ایرانی قوی دشمنان را به زانو درآوریم با اشاره به قدرت های برتر اقتصادی در جهان گفت:امروز کشورهایی مانند چین و ژاپن و کره با حمایت از سرمایه های اجتماعی و ظرفیت های کارآفرینی ابرقدرت های منطقه راکنار زدن و قدرت اقتصادی اول جهان شدند.

دکتر نواله زاده با تبریک هفته دولت و تقدیر از زحمات دولتمردان، این هفته را فرصتی برای بررسی چالش ها و ارج نهادن به ارزش های نظام‌مقدس جمهوری اسلامی دانست و از بکارگیری کارآفرینان برتر به عنوان‌مشاوران امین صندوق خبر داد و گفت:کارآفرینان نقش مهمی در تصمیم گیری های کشور دارند که از وجودشان استفاده خواهیم کرد.

دکتر محمدرضا حاتمی مدیر صندوق کارآفرینی امید مازندران هم در این مراسم با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان باهنر و رجایی و ایام سوگواری ابا عبدالله گفت:مدیریت جهادی شعار نیست بلکه یک فرهنگ است که در استان مازندران تحقق آن با تکیه بر جوانان به جد دنبال می شود. وی افزود: از سال ۹۲ تا ۱۴۰۰ به بیش از ۲۸ هزار پرونده با ۴ هزار و ۸۶۰ میلیارد ریال اعتبار و اشتعالزایی ۲۵ هزار نفر در استان مازندران تسهیلات پرداخت شد.

حاتمی تاکید کرد: آمارها نشان دهنده عزم جدی برای ایجاد اشتغال در روستاهاست.

یادآور می شود: در پایان این مراسم؛ کارآفرینان برتر استان به ذکر دیدگاه ها و مشکلات خود پرداختند.