مهندس فرزانه در مراسم تجلیل از کارگران شهرداری ساری

امنیت شغلی و رفاه نسبی کارگران شهرداری اولویت برنامه مدیریت شهری است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، مراسم تجلیل از کارگران شاغل در شهرداری مرکز استان به مناسبت 11 اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، فرزانه سرپرست شهرداری ، معاونان ،شهرداران مناطق ، مشاوران ، مدیران و کارگران شاغل در مجموعه شهرداری در سالن سینما سپهر برگزار شد.

در این مراسم ، عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ساری در سخنانی با قدردانی از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر در سپردن مسئولیت به وی و تبریک روز جهانی کارگر ، اظهار داشت: افتخار می کنم که همکار شما کارگران مجموعه شهرداری هستم و در کنار شما کارگران در مسیر صداقت و یکرنگی گام برمی داریم.

فرزانه افزود: همه ما مرهون تلاش ها و خدمات کارگران هستیم و باید قدردان آنان باشیم.

وی با تاکید بر پیگیری مطالبات کارگران ادامه داد: رسیدگی به امورات معیشتی و مطالبات کارگران مجموعه شهرداری در دستور کار قرار دارد .

سرپرست شهرداری ساری تصریح کرد: مشارکت شهروندان و تلاش ها و خدمات کارگران مجموعه شهرداری توسعه شهر ساری را در پی دارد.

فرزانه ، خود را از خانواده شهرداری عنوان کرد و افزود: سالها در این مجموعه کار کرده و مشکلات کارگران شهرداری را می شناسم و امیدوارم بتوانم در طی دوران مسئولیتم نسبت به رفع آن اقدام کنم.

وی برنامه محوری ، کارشناس محوری و تخصص گرایی را سه اصل مهم کاری در مجموعه شهرداری دانست و گفت: شناسایی توانمندی کارکنان ، استفاده از ظرفیت آنان، و سپردن مسئولیت به همکاران متخصص سرلوحه فعالیت های شهرداری خواهد بود.

این مسئول افزود: رسیدگی و پیگیری تبدیل وضعیت خدمتی فرزندان شاغل شهداء ، ایثارگران و جانبازان در مجموعه شهرداری نیز در دستور کار قرار دارد.

سرپرست شهرداری ساری در پایان خاطر نشان کرد: هدف اینست که بتوانیم رفاه نسبی را برای کارگران شاغل در شهرداری فراهم آوریم.

محمدی کیادهی رییس شورای کارگری شهرداری ساری نیز در سخنانی با گرامیداشت روز جهانی کارگر گفت: کارگران سرمایه مدیریت شهری جهت خدمت رسانی به شهروندان هستند.

وی با قدردانی از مهدی عبوری شهردار سابق ساری در زمینه نگاه ویژه به کارگران شاغل در شهرداری افزود: بیشتر مطالبات کارگران پرداخت شده است و شورای کارگری با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر برای ایجاد رفاه بیشتر برای آنان برنامه ریزی کرده است.

وی با تشریح قانون کار و کارگر تاکید کرد: شهرداری ساری همواره تلاش کرده با اجرای این قوانین امنیت شغلی را برای کارگران فراهم آورد.

شایان ذکر است ، در پایان این مراسم از کارگران نمونه شهرداری ساری در بخشهای مختلف تقدیر شد.