مراسم تشییع پیکر “کریم سلمانپور” هنرمند رادیو مازندران

عکاس(ارسالی) خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران

 

مراسم تشییع پیکر “کریم سلمانپور” هنرمند سرشناس رادیو با حضور اهالی رسانه از مقابل صداوسیمای مرکز مازندران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران، مراسم تشییع پیکر کریم سلمانپور هنرمند سرشناس رادیو مازندران با حضور هنرمندان و اهالی رسانه از مقابل ساختمان صداوسیمای مرکز مازندران تا میدان امام ساری برگزار شد.

مرحوم سلمانپور که سال‌ها در کسوت گزارشگر، نویسنده، تهیه کننده و مجری با رادیو و سیمای مازندران همکاری می‌کرد براثر ایست قلبی صبح شنبه ۱۳ آذرماه دار فانی را وداع گفت.

وی در سال ۶۳ به صدا و سیمای مرکز مازندران آمد و چون در حال و هوای جنگ و جبهه بود گزارشگری با همان موضوع را ادامه داد و طی سال‌ها فعالیت در صدا و سیمای مرکز مازندران ۱۴ مرتبه به عنوان گزارشگر، نویسنده و تهیه کننده حائز مقام برتر و دریافت لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جوایز شد و طی دو مرحله هم در جشنواره بین المللی رادیوهای جهان به عنوان تهیه کننده برتر و مفتخر به دریافت جایزه بین‌المللی شد.

گلبانگ ساحل، اجتماعی‌ترین جلوه رادیویی سلمان‌پور در طول سال‌های متمادی بود که به‌عنوان یک گزارشگر کاربلد و نافذ، پیوسته‌ترین پیوند رادیو و مردم را در مردمی‌ترین گزارشات اجتماعی‌اش رقم می‌زد.

استاد سلمان‌پور، حرفه‌ای‌ترین گزارشات را در ساده‌ترین قالب‌های گفتاری، در قاب جذاب رادیو مازندران تولید می‌کرد و نه تنها در سطح مازندران، بلکه در قالب رادیوهای سراسری نیز، مشتاقان فراوانی داشت.

سلمان‌پور در برقراری ارتباط با مردم، همچون استاد ارتباطات عمل می‌کرد و به راحتی برای ایجاد یک رابطه صمیمانه و اعتمادبرانگیز، سفره دل مردم را در رادیو می‌گشود و واقعی‌ترین نمود صداقت را در صدای ماندگارش به نمایش می‌گذاشت.