مراسم تودیع و معارفه جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران

عکاس(دریافتی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

آئین تکریم و معارفه جانشین فرمانده سپاه کربلا با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا و معاونین و مسئولین سازمان‌های اقشاری بسیج این سپاه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در سالن اجتماعات غدیر ستاد سپاه استان برگزار شد.

به گزارش بسیج ،سردار مسلمی در این آئین با اشاره به تلاش‌ها و مجاهدت‌های خالصانه سرهنگ پاسدار حسین محمد رضایی در سمت جانشین فرماندهی، گفت: سرهنگ رضایی شرافتمندانه و با عزت بیش از 35 سال خدمت جهادی در نهاد مقدس سپاه داشت.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه از برگزاری کنگره 10 هزار 400 شهید مازندران در سال 1402 خبر داد و گفت: باتوجه به عظمت این کنگره اعضای کنگره شهدا را رهبر معظم انقلاب دیدار خواهند کرد.

سردار مسلمی اضافه کرد:خدمتگزاری برای شهدا مسئولیت بزرگی است،و نصیب هرکسی نمی شود و سرهنگ رضایی جانشین مسئول این کنگره بزرگ شد.

برگزاری کنگره ۱۰ هزار ۴۰۰ شهید مازندران در سال ۱۴۰۲

فرمانده سپاه کربلا در ادامه سخنان خود،از انتصاب سردار برسلانی به سمت جانشین فرمانده سپاه کربلا هم اشاره کرد و گفت: با توجه به خدمات سردار برسلانی در مجموعه های مختلف سپاه با حکم سرلشگر سلامی فرمانده کل سپاه به عنوان جانشین جدید فرمانده سپاه کربلا منصوب شد.

سردار مسلمی در بخش دیگری از سخنان خود به راه اندازی 14 مرکز واکسیناسیون در شهرستان ها اشاره کرد و گفت: ان شاء الله بتوانیم 21 مرکز واکسیناسیون را در سراسر استان راه اندازی کنیم.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با اشاره به طراحی نرم افزار امین برای خدمت رسانی به بیماران کرونایی گفت: خدمات بیمارانی که در خانه قرنطینه هستند و نیاز به خدمات دارند در این نرم افزار تعبیه شده است و بیمار با رجوع به این نرم افزار میتواند درخواست های خود را داشته باشد.

به گفته سردار مسلمی در هر شهرستان اپراتوری در نظر گرفته شده است که تامین وسیله معیشتی، اعزام پرستار، هزینه درمان و موارد خدماتی دیگر را برعهده دارد.

فرمانده سپاه کربلا به آمادگی سپاه برای پیشگیری پیک های کرونا هم اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه هنوز برخی از اقشار بویژه سنین نوجوان و جوان واکسینه نشده اند، این آمادگی در سپاه برای پیشگیری از پیک های جدید کرونا وجود دارد.

به گزارش بسیج در پایان مراسم، از مجاهدت های خالصانه سرهنگ پاسدار حسین محمد رضایی تکریم و سردار برسلانی با حکم سرلشگر سلامی فرمانده کل سپاه”به عنوان جانشین جدید فرمانده سپاه کربلا منصوب و معارفه شد.