مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در ساری

عکاس (دریافتی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

مراسم معارفه “حجت الاسلام محمدمهدی شریف تبار” به عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران و “حجت الاسلام ناصر شکریان” به عنوان معاون امور استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی کشور در سالن اهل بیت ساری برگزار شد.

به گزارش ایرنا ،حجت الاسلام محمد قمی در مراسم معارفه مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی مازندران در ساری افزود : امروز گام های موثری را در حوزه تبلیغات اسلامی برداشته ایم و به طور یقین شاهد موفقیت های آن نیز خواهیم بود. امروز همه باید زیر آتش ناروا و هجمه تبلیغاتی دشمنان علیه نظام دینی و اسلامی احساس مسئولیت کنیم.

وی ادامه داد : باید کار و فعالیت های تبلیغات اسلامی را در همه نقاط کشور جدی بگیریم و محکم ومصصم با عهدی که با رهبری و شهدا بسته ایم ، پای کار بیاییم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور تصریح کرد : امروز بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری فعالیت در سازمان تبلیغات اسلامی در نبرد و مواجهه با دشمنان فرهنگی جدی و محکم است. به تعبیر رهبری امروز دشمنی و هجمه های فرهنگی و دینی و اسلامی، علیه بشریت شده است. دشمن اینگونه با انقلاب ،مکتب و مردم در افتاده است . حتما باید صدمه اساسی را در این مواجهه به دشمنان بزنیم  و وارد کنیم . مردم نیز باید خیر و مجاهدت تبلیغات اسلامی را حس کنند و هر چه هزینه هم لازم باشد باید انجام بدهیم.

قمی گفت: باید مسایل دینی و فرهنگی را عمیق تر ببینیم . باید به عمق راهبردی و استراتژیکی دشمنان پی ببریم . امروز ایمان مردم به پشتوانه معارف الهی و حوزه های علمیه است. مطمئن باشید موفقیت های بزرگ فرهنگی و اسلامی را رقم خواهیم زد. البته  توقع می رود  همه در رسیدن به پیروزی در مواجهه سخت و پیچیده با دشمنان در مقولات فرهنگی کمک کار  یکدیگر بوده و مشارکت کنیم.

وی  افزود : امروز دشمنان بیش از اقتصاد فشار را روی تبلیغات اسلامی گذاشته اند. اگرچه همه  تحت فشار اقتصادی هستیم و زندگی برای همه مردم و طلبه‌ها سخت شده است ، اما بدانید دشمنان بیش از مسایل اقتصادی و امنینی علیه تبلیغات اسلامی سرمایه گذاری کرده و می کنند.

قمی خاطر نشان کرد: جنگ و  نبرد اصلی ، نبرد علیه تبلیغات اسلامی است . جنگ نرم ، روانی و جنگ افکار عمومی علیه نظام دینی، فرهنگی و تبلیغات اسلامی ایران است . پس در اصلی ترین نبرد امروز انقلاب به پشتوانه مردمی و هیات های مذهبی ، بانوان مکتبی ، حوزه های علمیه و اراده نیرومند واحد نیاز داریم . با به هم پیوند خوردگی های مومنانه امروز ،فردای فرهنگی اسلامی قوی را شاهد خواهیم بود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور امروز همچنین با حضور در دفتر ولی فقیه در مازندران حجت الاسلام محمدمهدی شریف تبار را به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی مازندران معرفی کرد.

شریف‌تبار پیش از این دبیر بنیاد بین‌المللی اربعین و معاون مؤسسه روایت سیره شهدا بود. وی دانش‌آموخته سطوح عالی حوزه علمیه قم و از شاگردان درس خارج حضرات آیات مکارم شیرازی و وحید خراسانی  بوده است.

در این مراسم  با قدردانی از زحمت حجت الاسلام ناصر شکریان که بیش از ۲۰ سال مدیرکل تبلیغاتی اسلامی مازندران بود به عنوان معاون امور استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی کشور منصوب شد.