مراسم تکریم و معارفه مدیر حج وزیارت استان مازندران با حضور معاون سازمان حج وزیارت کشور

مراسم معارفه عباس اسمعیلی چپی مدیر جدید حج وزیارت مازندران و تکریم سید حبیب اله ساداتی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت حج وزیارت استان مازندران مراسم تکریم و معارفه مدیران قبل و جدید حج وزیارت استان مازندران با رعایت پروتکل بهداشتی با حضور آقای آزاد معاون  محترم توسعه مدیریت و منابع و میرزائی مشاور امور جلس و استانهای  ریاست سازمان و  حیدری مدیر کل منابع انسانی سازمان حج وزیارت با حضور مدیران دستگاههای اجرائی و نهاد های همکار در عملیات حج و اعضای هئیت مدیره شرکت مرکزی کارگزاران زیارتی استان و تنی چند از  مدیران پیشکسوت در عرصه حج وزیارت در سالن آمفئی تئاتر  حج وزیارت استان برگزار گردید .

در این مراسم آزاد معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان با بیان اینکه خدمت به زائران خانه خدا و  زائران اهل بیت عصمت و طهارت یک نعمت الهی  است  و این افتخار برای  مجموعه سازمان حج وزیارت می باشد که بعنوان خادمین زائران عزیز می باشد .

وی  ضمن تشکر از زحمات خالصانه  سید حبیب اله ساداتی در مدت 15 سال در مدیریت در حج وزیارت استان مازندران عملکرد وی را بسیار خوب توصیف نمودند و استان مازندران از جمله استان های موفق در عرصه خدمت به زائران بیت الله الحرام و عتبات مقدسه می باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان حج و زیارت ضمن  آرزوی موفقیت  و توفیق خدمت به زائران عزیز برای عباس اسمعیلی چپی مدیر جدید حج وزیارت مازندران  حکم انتصاب از سوی ریاست سازمان  حج وزیارت جناب علیرضا رشیدیان را تقدیم وی نمود .

همچنین در این مراسم طهمورث مختاری به نمایندگی از سوی کارگزاران حج وزیارت استان مازندران نیز با قدردانی از زحمات ساداتی  در طول سالهای گذشته آرزوی موفقیت  وسربلندی برای اسماعیلی  مدیر جدید حج وزیارت استان مازندران نمودند .

در حاشیه مراسم تکریم و معارفه  مدیریت حج وزیارت استان رونمایی از پوستر اربعین حسینی سال جاری از سوی  دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری  نیز انجام گرفت .