مدیرعامل شرکت توانیر در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران :

تمرکز برنامه های توانیر عبور از  پیک تابستان سال 98 است

متولی زاده تمرکز برنامه های شرکت توانیر برای سال جاری را عبور از پیک تابستان  سال 1398 دانست و گفت : موضوع بحث کاهش تلفات ، مدیریت مصرف ، هوشمند سازی و اتوماسیون ، باید در اولویت برنامه های صنعت برق باشد .

محمد حسن متولی زاده در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران اظهار کرد : خوشبختانه در ایران اسلامی  پوشش صد در صدی برق را شاهد هستیم .

او با اشاره به اینکه پوشش صد در صدی برق  در ایران در حالی با اهمیت است که هنوز یک و نیم میلیارد نفر معادل 20 درصد جمعیت کل جهان از نعمت برق بهره مند نیستند ، افزود : مقرر شد در سال 2050 پوشش صد در صدی برق در جهان محقق شود .

مدیرعامل شرکت توانیر توان فنی و مهندسی صنعت برق در کشور  را بالا دانست و تصریح کرد: برق رسانی در سیل اخیر نمونه ای از تلاش همکاران توزیع برق مازندران بود زمانیکه دیده شد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران همچون سایر همکاران در مناطق بحرانی حاضر بودند .

متولی زاده روش انتخاب مدیران در شرکت را به صورت فراخوان اعلام کرد و افزود : با روش فراخوان فرصت حضور همه توانمندان ، متخصصان و جوانان برای تصدی امور فراهم می شود و در این روند شایسته سالاری صورت می گیرد.

مدیرعامل شرکت توانیر همدلی و همراهی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق مازندران را نقطه عطفی برای توسعه و تعالی صنعت برق عنوان کرد .

قابل ذکر است در این مراسم قاسم شهابی که به مدت 4 سال تصدی امور شرکت توزیع نیروی برق مازندران را بر عهده داشت تکریم و رضا غفاری که پیش از این به عنوان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت فعالیت داشت به عنوان مدیرعامل معارفه شد .

رضا غفاری دارای لیسانس مهندسی برق و که دارای سابقه مدیریت امور برق نکا و قائم شهر  و معاون بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق مازندران است.