مراسم تکریم خادمین قرارگاه رمضان بسبج دانشجویی استان مازندران و تقدیر از بانیان مالی در سالن طبری دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.

به گزارش بسیج ، مراسم تکریم از خادمین قرارگاه رمضان بسیج دانشجویی استان در طرح ۳۰ شب ۳۰ هزار افطار در سالن طبری دانشکده دندانپزشکی ساری برگزار شد.

سید امیرسادات کرمی مسئول بسیج دانشجویی سپاه کربلا در این مراسم ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به اینکه تکریم از خادمین یک کار فرهنگی موثر است، گفت:‌در این مدت بحران کرونا شاهد حماسه‌ها بزرگی توسط دانشجویان بسیجی بودیم.

سادات کرمی با بیان اینکه ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا زیر نظر علوم پزشکی به صورت منظم در جبهه سلامت فعالیت می‌کرد، افزود:بعد از اتفاقات و نوآوری‌ها در حوزه اجتماعی، بسیج دانشجویی تصمیم گرفت طرح سی شب سی هزار افطار را شروع کند.

مسئول بسیج دانشجویی سپاه کربلا با تاکید بر اینکه اگر ظرفیت‌ها کنار هم قرار بگیرند کار را به بهترین وجه میتواند انجام داد، افزود:وفاق اجتماعی بین دستکاه‌ها شکل گرفت، مسئولین و مردم کمک کردندو این برکت الهی شامل استان مازندران شد تا کار‌ها پیش برود.

سادات کرمی در ادامه با تصریح براینکه جلو‌های مهدوی در جامعه روز به روز بیشتر می‌شود، اضافه کرد:‌در اربعین هم ما شاهد شکل گیری یک وفاق اجتماعی هستیم.

به گفته سادات کرمی کرونا دو اتفاق بزرگ را در دنیا رقم زده است. در غرب باعث شد یک نافرمانی مدنی، انشقاق و توهین به دست اندرکاران اتفاق بیفتد، اما در ایران وفاق اجتماعی، تواضع مردم و مسئولین و نیز برطرف کردن نیاز مردم از طرف خود مردم، شکل بگیرد.