مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان ساری برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان ساری با حضور رضایی فرماندار مرکز استان مازندران بر سالن همایشان سازمان تامین اجتماعی ساری برگزار شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در آئین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان ساری در سالن همایشان سازمان تأمین اجتماعی ساری برگزار شد، ضمن تشکر از سال‌ها خدمات رضایی راد بخشدار سابق بخش مرکزی ساری، گفت: معیار ارزیابی مدیران در نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس میزان خدمتگزاری است، مدیری پس از سال‌ها خدمت سربلند است که مردم از آن راضی باشند.

وی با بیان اینکه مردم منصفانه عملکرد مسئولان را ارزیابی می‌کنند و قدرشناس فعالیت مدیران خدوم هستند، اظهار کرد: مردم را نامحرم از خود ندانیم و با کم کردن فاصله میان مردم و مسئولان موجب خوش‌بینی و امید افزایی در جامعه شویم.

فرماندار شهرستان ساری با تأکید بر نقش رسانه‌ها در رفع مشکلات، خاطرنشان کرد: دغدغه رسانه‌ها را باید جدی بگیریم چراکه آن‌ها با حضور در جامعه و میان مردم به‌صورت ملموس با مشکلات آشنا هستند.

گفتنی است در این آئین سید حجت‌الله هادیان به‌عنوان بخشدار مرکزی شهرستان ساری معرفی شد و از زحمات حدود سه دهه‌ای رضایی راد بخشدار  سابق این بخش قدردانی شد .