مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس راه استان مازندران

عکاس (سید جلال شکوهی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

سرهنگ “یدالله جهان تاب” رئیس پلیس راه استان مازندران شد

کاهش تلفات جاده ای و نظم و امنیت ترافیکی اولویت پلیس

جانشین انتظامی استان مازندران ، کاهش تلفات جاده ای و ارتقای امنیت ترافیکی ، اولویت ماموریت های پلیس راه و راهور در استان است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید موسی حسینی” در مراسم تکریم ومعارفه رئیس پلیس راه استان مازندران با تاکید بر اینکه حفظ نظم و امنیت جامعه یکی از وظیفه های اصلی نیروی انتظامی است، گفت: امنیت یک مقوله جمعی است و با همکاری همه دستگاه های متولی در کنار هم امنیت پایدار در جامعه محقق می شود.

جانشین انتظامی استان مازندران یکی از اولویت های اصلی ناجا را کاهش تلفات جاده ای و نظم ترافیکی جاده ها عنوان کرد و گفت: با تلاش مضاعف و جهادی فرماندهان و کارکنان پلیس راه و راهور و همچنین همکاری و تعامل نهاد های برون سازمانی خصوصاً اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ، اقدامات خوبی در این استان صورت گرفته است.

وی با تاکید بر توجه به فرامین و تدابیر مقام معظم رهبری بر تلاش روز افزون برای کاهش تلفات و حوادث رانندگی، گفت: تاکید مقام معظم رهبری در بحث کاهش تلفات جاده هایی مدنظر تمام فرماندهان و کارکنان است که با همکاری دستگاه های متولی امر در این چند سال اخیر موفقیت موفقیت های خوبی در این زمینه حاصل شد.

جانشین انتظامی استان مازندران با تاکید بر اینکه برای کاهش تلفات جاده ای در محورهای استان باید بیش از گذشته تلاش کنیم، گفت: بحث آشکارسازی و رفع نواقص جاده ای با توجه به محورهای کوستانی استان از اقدامات شاخص این فرماندهی بوده است.

سرهنگ حسینی با اشاره به اینکه هدف گذاری که در راستای کاهش تلفات و تصادفات جاده ای در استان انجام شده بود با زحمات کارکنان محقق شد، گفت: خدمات کارکنان پلیس راه استان در زمینه برقراری ایمنی و امنیت تردد در جاده ها با ارزش، قابل تقدیر و دارای اجری معنوی است و در سال گذشته در حوزه پلیس راه الحمدلله با کاهش تلفات جاده ای مواجه شدیم.

وی ادامه داد: این تلاش ها مستمر و باید با برنامه ریزی صحیح در راستای عمل به منویات رهبری که تاکید دارند “تلفات حوادث رانندگی باید به حداقل ممکن برسد” باید همه مسئولان دخیل در این امرعزم شان را جزم کرده و پای کار بیایند.

جانشین انتظامی استان صیانت از کارکنان را یکی از دغدغه های اصلی این فرماندهی عنوان کرد و گفت: مشاغل انتظامی، خصوصاً پلیس راه جزء مشاغل سخت، فرسایشی و پیچیده است، لذا برای بازسازی روحی و جسمی کارکنان باید یک برنامه مدون در دستور کار باشد.

سرهنگ حسینی در پایان از زحمات سرهنگ “علیرضا قدمی” رئیس سابق پلیس راه این فرماندهی که قدم های خوبی در زمینه برقراری ایمنی و امنیت تردد در جاده ها برداشته بود تقدیر و تشکر کرد و گفت: از ابتدای سال تاکنون سرهنگ “هادی عبادی” سرپرست پلیس راه مازندران که فرماندهی مقتدر و مقید هستند، به صورت ویژه تقدیر می شود و از تجربیات وی در پلیس راه استفاده خواهد شد.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ عبادی سرپرست پلیس راه استان با اهداء لوح سپاس تقدیر و سرهنگ “یدالله جهان تاب” به سمت رئیس پلیس راه استان منصوب شد.