در مراسمی که با حضور علی دارابی معاون امور استان های سازمان صدا وسیما، مسئولان استانی و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شبکه تبرستان در مرکز مازندران برگزار شد، طی حکمی از سوی عبدالعلی علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما، هادی ابراهیمی به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مازندران منصوب شد.

۴۰ سالگی انقلاب فرصت خوبی برای بیان خدمات نظام به مردم

 معاون امور استان های سازمان صدا و سیما: استقلال، آزادی و امنيت اين كشور مديون شهدا است تا به عنوان كشوری مستقل در جهان به دشمنان قسم خورده اين مرز و بوم نه بگوييم.

 به گزارش صدا و سیما مرکز مازندران ,دارابی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل مرکز مازندران گفت : يكی از دستاورد های ٤٠ ساله انقلاب جايگاه و تشخص زنان است، انقلابی كه عمران، آبادانی، آزادی، حق رای و امنيت مثال زدنی را به ارمغان آورد و ۴۰ سالگی انقلاب فرصت خوبی برای بیان خدمات نظام به مردم است.

وی افزود : صدا و سیما به مناسبت چهل سالگی انقلاب برنامه ها برنامه های مفصلي تدارك ديده است، از جمله برنامه ‘كارنامه’ كه در آن تمامی استانداران از ابتدای انقلاب تاکنون با حضور در صدا و سیما از خدمات، تلاش ها و با هم بودن برای موفقيت خواهند گفت.

معاون امور  استانهای صدا و سیما افزود :همه وزرای بعد انقلاب در برنامه چهل به علاوه يك در شبكه ملی يك جمع خواهند شد و از خدمات و تلاش های خود خواهند گفت تا خواب پريشانی كه دشمن برای اين مرز و بوم ديده از خيال شوم شان دور شود.

دارابی گفت : رسانه بايد حامی و همراه دولت باشد و در اين راه به دولت و مسئولان اجرايی كمك كنند چون مشكلات زياد است وظيفه رسانه نمايش همه مشكلات و ظرفيت ها بدون كم و كاست و بزرگنمايی است.

وی  افزود : جوانان باید مدیریت را به دست بگیرند تا انقلاب به دست صاحب اصلی آن حضرت مهدی (عج) تقدیم شود.

دارابی با قدرداني از عملکرد علی صادق مقدسی گفت : مدیری  با تجربه و با برنامه در هر جایی که کار کرده است کارنامه موفقی داشته است . آقای مقدسی جز 5 مدیر برتر در  استانها هستند , همچنین هادی ابراهیمی را با تجربه و فرزند استان پر تلاش و جهادی معرفی کرد .

حسین زادگان : صدا و سیما پل ارتباطی مردم و حکومت

استاندار مازندران نیز در این مراسم با بیان اینکه صدا و سیما پل ارتباطی مناسبی بین مردم و حکومت و مشاور امینی برای دستگاه های احرایی است , افزود : انتخاب دکتر ابراهیمی در شرایط اجتماعی و سیاسی کنونی، با توجه به سابقه رسانه ای و سیاسی وی انتخاب هوشمندانه و برای استان غنیمت است.

وی گفت : مهمترین اولویت دستگاه های اجرایی افزایش سطح رضایتمندی و هماهنگی بین دستگاه های اجرایی با صدا و سیما برای دست یابی به این هدف ضروری است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه صدا و سیما میتواند حلقه اتصال وحدت جریان های سیاسی باشد , افزود : صدا و سیما رقبایی در فضای مجازی دارد که از طرف دشمنان با هدف سرنگونی نظام هدایت می شود و صدا و سیما باید مورد حمایت جدی دستگاه های اجرایی باشد.

وی تاکید کرد : وظيفه رسانه انعكاس دقيق و صحيح ظرفيتها و مشكلات بدون تحريف، غلو يا كوچك نمايی است و جايگاه بزرگ صدا و سيما می تواند به پيشرفت استان خصوصا در جذب سرمايه و توسعه در زمينه گردشگری كمك كند.

علی صادق مقدسی : فضا برای كار تيمی و همكاری آماده است

علی صادق مقدسی مدیر کل سابق مرکز مازندران نیز گفت : همكاری در مازندران محسوس است و الان فضا برای كار تيمی و همكاری آماده است.

وی با بیان اینکه كار زمين مانده كم نيست و تلاش مسئولان را می طلبد تا عقب ماندگی جدی اين استان را كم كنند , افزود : به دكتر ابراهيمی تبريك می گويم وي فرزند همين استان است و شناخت كافی و لازم را از اين خطه دارد و با توجه به شناختی كه از سابقه و توانايي شان دارم، آينده را روشن مي بينم.

ابراهیمی : رسانه اتاق فکر استان خواهد بود

دکتر هادی ابراهیمی مدیر کل جدید صدا و سیما مرکز مازندران در این مراسم گفت : دشمن با سنگ اندازی و تحریم قصد اخلال در نظام و کشور را دارد اما ثبات قدم مردم و مسئولان کشور را به سرمنزل مقصود خواهد رساند.

وی افزود : شیوه برنامه ریزی محتوایی صدا و سیما در تولید برنامه ها به مناسبت چهل سالگی انقلاب برگرفته از رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

ابراهیمی با بیان اینکه برنامه ها در صدا و سیما مازندران در چارچوب اطلس فرهنگی استان تهیه خواهد شد , گفت : اطلسی که بخشی از آن به موقعیت جغرافیایی و بخشی به حوزه های گردشگری و فرهنگی اختصاص دارد.

مدیر کل جدید مرکز مازندران در ادامه افزود : رسانه اتاق فکر استان خواهد بود و از تمام ظرفیت رسانه استانی برای توسعه و همکاری با استانداری و دستگاههای اجرایی استفاده خواهد شد.

وی نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه، ارتقا مفاهیم دینی، بسط گفتمان الگوی اسلامی ایرانی برای توسعه و پیشرفت، ترویج هنر و سنت بومی سیاست رسانه استانی خواهد بود.

در آیین تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران از ۵ مستند از شهدای مدافع حرم مازندران رونمایی شد.

همچنین در این مراسم از خانواده شهیدان مدافع حرم کابلی، رادمهر، خانزاده، بلباسی و روحانی شهید محمد امین کریمیان قدردانی شد.