سرپرست حوزه هنری مازندران معارفه شد

«مهدی معصومی گرجی» با حضور مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری و دریافت حکمی از سوی وی به‌عنوان سرپرست حوزه هنری استان مازندران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مازندران، آئین تکریم و معارفه مدیر سابق و سرپرست جدید حوزه هنری مازندران با حضور «مجیدمصلحی» مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری، مسئولان، هنرمندان و اصحاب رسانه و خبر در سالن همایش‌های شهیدآباد برگزار شد.
همچنین «سینا دلشادی» که در این مراسم ضمن دریافت لوح تقدیر از سوی رییس حوزه هنری، مازندران را به مقصد معاونت اجرایی امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری ترک گفت، به شرایط این نهاد در روزهای نخست حضورش در مازندران اشاره کرد و در ادامه سیر برنامه های اجرایی در سالهای عملکرد خود و نتایج حاصله را به اختصار توضیح داد.

«مجیدمصلحی» ضمن ابراز این نکته که ماموریت این نهاد، شناخت، تولید و ابلاغ پیامهای انقلاب به زبان هنر است گفت:انقلاب یک جریان تمدنی است که در آن سبک زندگی هست،اقتصاد، سیاست،فرهنگ و … که در میدان هنر می توان به تمام آنها پرداخت.

مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری همچنین با عنوان این نکته که ویژگی این نهاد چابکی سیستم  یعنی کم تعدادی نیرو ها و بالا بودن انگیزه است افزود: در حوزه هنری نیروی انسانی عنصر اصلی است و تکیه مدیران بر نیروی توانمندی است که به قصد حسنه کار می کند و مدیریت این فضا مدیریت کار و عمل است.
«مهدی معصومی گرجی» در این آئین ضمن قدردانی از «مصلحی» مدیرکل امور استان‌ها و مجلس بخاطر اعتماد به نیروهای حوزه هنری مازندران و تشکر از «سینا دلشادی» رییس سابق حوزه هنری مازندران برای تبیین و ترویج فرهنگ و هنر انقلابی در استان، اظهار کرد: سازماندهی نیروی انسانی و منابع، پیوند سازنده حوزه هنری با سایر ادارات و دستگاه‌ها، تبیین ماموریت های سازمانی حوزه هنری، ریل گذاری صحیح در راستای اهداف و برنامه های این نهاد و حضور هنرمندان متعهد در این مرکز انقلابی، از ثمرات ارزشمند حضور دلشادی در دیار علویان بوده است و استمرار این مسیر در دستور کار قرار دارد.
سرپرست حوزه هنری مازندران بابیان اینکه همکاری و همیاری کارکنان حوزه هنری استان در تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌های این نهاد ملموس است، گفت: در چهل سال دوم انقلاب تلاش می‌شود آزمون‌وخطا را کنار گذاشته و با تمام قوا درصدد ابلاغ پیام‌های انقلاب اسلامی با زبان هنر باشیم.
وی اذعان کرد: به هنرمندان مازندران افتخار می‌کند چراکه در عرصه‌های ملی و بین‌المللی خوش می‌درخشند و متواضع هستند.
معصومی گرجی تأکید کرد: سربلندی مازندران نقشه راه حوزه هنری است.

شایان ذکر است که سینا دلشادی پس از 6 سال حضور در سمت ریاست حوزه هنری مازندران به عنوان معاون اجرایی امور استانها و مجلس این نهاد در مرکز منصوب شده و مهدی معصومی گرجی به عنوان سرپرست حوزه هنری مازندران آغاز به کار کرد.

«مهدی معصومی گرجی» دارنده نشان عالی هنری از شورای ارزشیابی هنرمندان کشور(وزارت فرهنگ و ارشاد)با سابقه نزدیک به سه دهه فعالیت در رشته عکاسی و تدریس این رشته و با تجربیاتی در عرصه فیلم سازی، تولید آثار بسیار، چاپ کتاب عکس،پرورش هنرمندان فعال به همراه برپایی چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی در داخل و خارج از کشور و همچنین دریافت رتبه های برتر در جشنواره های ملی و بین المللی را در کارنامه دارد.