برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر شعب بانک کشاورزی استان مازندران 

مراسم تکریم و معارفه مدیر شعب بانک کشاورزی استان مازندران با حضور داور ماهیکار عضو هیات مدیره بانک کشاورزی، دکتر خیریانپور، معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران، مدیران سیستم بانکی و دستگاه های اجرایی و تولیدکنندگان بخش کشاورزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک کشاورزی استان مازندران، در این مراسم، مهندس ماهیکار توسعه سرمایه گذاری در مستندات مختلف از جمله برنامه ششم توسعه اقتصادی را مورد تاکید قرار داد و افزود در ادبیات اقتصادی، سرمایه گذاری موتور محرک توسعه اجتماعی و اقتصادی بوده و قطعا توسعه کشاورزی موجب توسعه اقتصادی کشور خواهد شد.

عضو هیات مدیره بانک در بخش دیگری از سخنان خود گفت: توسعه کشاورزی اهدافی همچون: تامین امنیت غذایی، ایجاد اشتغال، افزایش درآمد شاغلین بخش کشاورزی، حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی را به دنبال خواهد داشت و با محقق شدن این اهداف، توسعه اقتصادی و توسعه ملی محقق و در ادامه آن استقلال اقتصادی و استقلال ملی میسر خواهد شد.

مهندس ماهیکار با بیان اینکه: مطالعات علمی فراوان نشان می دهد، که کمبود اعتبارات یکی از عوامل مهم در کاهش بهره وری است و این عامل می تواند سبب کاهش تولید محصولات کشاورزی تا میزان ۲۰ درصد شود.

عضو هیات مدیره بانک کشاورزی در ادامه افزود: رشد و توسعه بخش کشاورزی به دلایل مختلف از جمله سرمایه بر شدن تولید، استفاده از فناوری های جدید، نیازمند حمایت مالی است و امروز در بانک کشاورزی افتخار داریم که بیشترین اعتبارات بخش کشاورزی را تامین کرده و سهم موثری در تولید، ارتقای درآمد کشاورزان، حفظ و ایجاد فرصت های شغلی جدید در این بخش داریم.

مهندس ماهی کار در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از خدمات دکتر علی کمندی، با حکم روح اله خدارحمی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، مهندس محمدتقی قزل سفلی را به عنوان مدیر جدید شعب بانک در استان مازندران معرفی کرد.

بر اساس این گزارش، دکتر علی کمندی در این جلسه طی سخنانی از همکاری و تعامل مطلوب مسئولان استان مازندران با بانک کشاورزی قدردانی کرد و افزود: در سال های اخیر بانک کشاورزی استان روند رو به رشدی در تمامی شاخص ها از جمله، بهبود عملکرد، رشد سرانه سپرده های مردمی و سهم از بازار و … داشته است که این مهم نشان دهنده تحقق همدلی و هم زبانی در استان مازندران است.

شایان ذکر است: مهندس قزل سفلی، مدیر جدید شعب بانک کشاورزی استان مازندران، ضمن قدردانی از حسن اعتماد روح اله خدارحمی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی و اعضای محترم هیات مدیره، به قابلیت بالای توسعه استان مازندران در بخش کشاورزی اشاره کرد و افزود: تنها راه رسیدن به این توسعه، تلاش، همدلی و همکاری یکایک پرسنل شریف و خدوم بانک کشاورزی در استان مازندران است.
وی در ادامه اهداف و برنامه های خود را برشمرد و همکاری و هماهنگی سازمان ها و کارکنان بانک را برای اجرای اهداف عالیه بانک کشاورزی در استان مازندران خواستار شد و خاطرنشان کرد با همکاری و هم افزایی بیشتر برای رونق تولید و شکوفایی بخش کشاورزی در استان مازندران تلاش خواهیم کرد.
این گزارش می افزاید: دکتر خیرانپور، معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران، مهندس شهیدی فر، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.