مراسم تکریم و معارفه مسول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد

مراسم تکریم حجت الاسلام مستقیمان و معارفه حجت الاسلام دکتر حسینی کارنامي به عنوان مسئول جديد نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه علوم پزشکي مازندران برگزار شد.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در اين مراسم که با حضور جمعي از اعضاي هيات رئيسه ، هيات علمي ، مديران و کاركنان دانشگاه علوم پزشكي مازندران در سالن آيت الله كوهستاني برگزار شد ، با اشاره به تاكيدات دين اسلام  و اهل بيت عليهم السلام  در خصوص حاكميت اخلاق در رفتار اظهار كرد :  در يك جامعه ديني كه خود را واجد حكومت اسلام مي داند تلالو اخلاق  به عنوان يك حيطه مشعشع در رفتار جامعه بايد ديده شود زيرا  جامعه اخلاق مدار و به دور از  تهمت ، دروغ ، ريا و روحيه نفاق ، در مسير توسعه و دستيابي به فضيلت‌هاي انساني حركت مي‌كند  .

وی به رسمیت شناختن تخصص افراد در حیطه های مختلف را از شاخصه هاي بارز يک جامعه اخلاقي دانست و افزود : نبايد در هر مسئله اي که در آن دانش و تخصصي نداريم اظهار نظر کنيم و اجازه دهيم افراد کارشناس و صاحب نظر در آن حوزه نظرات خود را ابراز كنند و سپس بر اساس ارزيابي و برآيند نظرات آنها اهداف خود را جهت گيري كنيم.

دکتر موسوی  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها را محور وحدت و همدلي براي همه سليقه‌ها در دانشگاه  دانست ، با عنوان اين مطلب که افزود : دانشگاه علوم پزشکي مازندران در وضعيت بالنده و آرامي سير مي کند و اين آرامش مرهون وحدت و همدلي ميان همه اركان دانشگاه است و تلاش كرديم تا  بدون توجه به اختلافات سليقه و تاكيد بر نقاط مشترك عمل كنيم و در راستاي اهداف حوزه سلامت و آموزش پزشكي پيش برويم .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران  در پایان سخنانش ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام مستقيمان در دوران تصدي مسئوليت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برای  حجت‌الاسلام حسینی  در مسئولیت جدید آرزوي موفقيت نمود.

در ادامه برنامه حجت الاسلام رحیمیان مسئول شورای استانی دفاتر نهاد استان ، دکتر محمد پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکي مازندران و  حجت الاسلام مستقيمان و حجت‌الاسلام حسینی کارنامی  به سخنرانی پرداختند.

 در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام والمسلمین موسی مستقیمان مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران تقدير شد و حکم انتصاب حجت‌الاسلام دکتر سید حسین حسینی کارنامي به عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرائت و توسط مسئولين به وي اعطا گرديد.