مراسم پاسداشت عروج سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و محکومیت حرکت شنیع نظامیان تروریست آمریکا با حضور قهرمانان و پهلوانان و مربیان و مسئولین ورزش استان مازندران و با سخنرانی حجت الاسلام غلامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا به همت اداره کل ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، حجت الاسلام غلامی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا، رضایی فرماندار مرکز استان، سرهنگ افشار مسئول بسیج ورزشکاران استان، مسئولان دستگاه ورزش و جوانان، ورزشکاران، جوانان ، پهلوانان، روسای هیات های ورزشی و … مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در محل نمازخانه اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد .
حبیب حسین زادگان در آئین بزرگداشت اسطوره مقاومت و فداکاری سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت : همواره باید یاد و خاطره همه شهدا خصوصاً شهدای مدافع حرم و سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته باشیم و شهادت ایشان را به آحاد جامعه ایران علی الخصوص رهبر انقلاب تبریک و تسلیت عرض می نمائیم.

این یادگار هشت سال دفاع مقدس با تمجید از ویژگی های شخصیتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فقدان ایشان را جانسوز و غم انگیز دانست و گفت : یقین داریم که حاج قاسم های زیادی در این مکتب پرورش یافته اند که آماده جانبازی در راه اسلام و ایران هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این مراسم که با حضور ورزشکاران، پهلوانان، جامعه ورزش، نمایندگان سازمان های مردم نهاد و دیگر مسئولان در محل نمازخانه اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد افزود؛ لازم می دانیم به نمایندگی از همه ورزشکاران و جوانان استان با آرمان های شهدا و مقام معظم رهبری تجدید پیمان داشته باشیم و امیدواریم جوانان عزیز با تاسی از مولای متقیان امیرالمومنین در همه میادین ورزشی حاضر شوند و ادامه دهنده راه شهدا باشند.

حجت الاسلام غلامی مسئول محترم نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران در جمع ورزشکاران ، جوانان و مسئولان ورزشی استان گفت : تقابل دو جبهه حق و باطل در طول تاریخ وجود داشته است و تا ابد نیز ادامه خواهد داشت اما نکته مهم اینست که در هیچ دوره ای طرفداران جبهه حق به این اندازه نبوده اند .

وی افزود؛ مردم ایران هم سرباز جبهه حق هستند و هم پرچمدار جبهه حق و اگر می بینید که آمریکا دست به این اقدام و ترور حاج قاسم می زند تنها از روی استیصال و ناچاری است چراکه جبهه کفر و استکبار هزینه های هنگفتی را برای امنیت رژیم صهیونیستی ، دولت سازی و تسلط بر منابع منطقه انجام داده است که همه ی این برنامه ریزی ها را سردار حاج قاسم سلیمانی ناکام گذاشته بود.

حجت الاسلام غلامی در جمع جامعه ورزشی و جوانان استان مازندران گفت : یقیناً شهادت حاج قاسم از حیاتش برای اسلام و ایران برکات بیشتری دارد و اگر بهشتی ها، رجایی ها، و دستغیب ها و … را نمی دادیم اکنون انقلاب ما به اینجا نمی رسید.

وی در پایان گفت : خون حاج قاسم برای سالها بستر نا امنی ها را برای ایران و منطقه از بین برد و یکی از تحلیل گران سیاسی در این زمینه گفت : بعد از شهادت امام حسین (ع) و یارانش مقدس تر از خون سردار سلیمانی بر زمین عراق نریخته است.

لازم به ذکر است؛ دکتر سعیدی یکی از همرزمان شهدای مدافع حرم، دیگر سخنران این مراسم بود که با بیان خاطراتی از مجاهدت های سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش فضای معنوی این مراسم را دوچندان کرد.