مراسم وداع با پیکر مرحوم آیت الله نورالله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری بعد از نماز مغرب و عشا در یوم الله ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۸، در مصلی ساری برگزار شد.

قرائت وصیت‌نامه آیت‌الله طبرسی در شب وداع

تاکید بر حفظ انقلاب و پیروی از رهبری

از ملت شریف و عزیز ملت ساری و جانبازان و آزادگان طلب عفو و بخشش دارم، میراث خون شهدا یعنی انقلاب و رهبری را خوب حفظ کنید، از امت حزب الله و شهروندان ساروی تقاضا دارم اگر حقوقی دارند از خانواده بنده طلب کنند.

به گزارش فارس، محسن طبرسی پسر ارشد آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه مازندران در شب وداع مردم با پیکر وی در مصلی مرکز ساری اظهار کرد: پدرم در وصیت‌نامه توصیه کردند بخشی را در شب وداع خدمت مردم شریف مازندران بخوانم که به شرح زیر است؛

 جنازه‌ام را در مصلی ببرید و یا هر جای دیگر که مصلحت است تشییع کنید البته ذکر سالار شهیدان را برایم فراموش نکنید، هزینه مراسم ختم را ساده بگیرید و تشریفات قائل نشوید از همه حلالیت می‌طلبم.

 با دست خالی و روی سیاه، عمل تباه به سوی مبعودم می‌روم، جز مغفرت و شفاعت اهل بیت چیزی نمی‌خواهم در گلزار شهدا ملامجدین ساری کنار قبور شهدا دفنم کنید.

 از ملت شریف و عزیز ملت ساری و جانبازان و آزادگان طلب عفو و بخشش دارم، میراث خون شهدا یعنی انقلاب و رهبری را خوب حفظ کنید، از امت حزب الله و شهروندان ساروی تقاضا دارم اگر حقوقی دارند از خانواده بنده طلب کنند.

 از تریبون نماز جمعه برایم از مردم رضایت بگیرید، خداوند ائمه را وسیله شفای مسلمین قرار بدهد، از برادران سپاه و اعضای سیاست‌گذاری نماز جمعه ساری طلب رضایت دارم حقیر را از دعای خیر فراموش نکنند.

 از همه کسانی که با ستاد همکاری داشتند کمال تشکر دارم همه همراه و همگام با انقلاب باشید این انقلاب سرمایه‌اش خون شهیدان و جانبازان و مجروحان است، وصیت آخر من برای همه این است که خدا پیامبر و اهل بیت را فراموش نکنید و در همه امور و مشکلات زندگی به این حبل‌الله متوسل شوید.

آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران متولد سال ۱۳۱۹ بود که در دهم آبان‌ماه سال جاری امسال به‌‌دلیل بیماری از سمت خود استعفا داد، وی از سال ۱۳۵۹ با حکم امام خمینی(ره) به‌عنوان امام جمعه ساری منصوب به و مدت حدود ۴۰ سال در این جایگاه فعالیت داشت، همچنین بیش از 20 سال به عنوان نماینده ولی فقیه در مازندران حضور داشت.

 فردا مصادف با بیست و سوم بهمن ماه سال ۹۸ ، مراسم تشییع این عالم مازندرانی در شهر ساری برگزار می‌شود.