عبوری، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ايران  

عبوری، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ايران شد

با حکم وزیر راه و شهرسازی؛”مهدی عبوری” به عنوان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران منصوب شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه‌وشهرسازی، با مصوبه اعضای مجمع عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران متشکل از ( وزرای کشور، اقتصاد و دارایی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، راه و شهرسازی و رئیس سازمان برنامه و بودجه ) و طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی مهدی عبوری به عنوان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران منصوب شد.

به سرانجام رساندن تدابیر رهبر معظم انقلاب در حاشیه نشینی و خواست رئیس جمهور در حوزه بازآفرینی شهری و ارتقا کیفیت زندگی ایرانیان ماموریت ویژه این مدیر جوان دهه شصتی در مسئولیت پیش رو است.

مهدی عبوری ،مديرعامل جديد شركت بازآفريني شهري ايران: طرح‌هاي بازآفريني بايد شتاب گيرد

در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، ساماندهی حاشیه‌نشینی، اولویت نخست این شرکت عنوان شد.

مهدی عبوری، مدیرعامل جدید این شرکت در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های صورت‌گرفته در شرکت بازآفرینی شهری ایران ابراز امیدواری کرد: با کمک کارشناسان و مدیران، برنامه‌های مدون این شرکت به سرانجام برسد.

وی با اشاره به اینکه حاشیه‌نشینی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری و همچنین دولت است، آن را مهم‌ترین ماموریت شرکت بازآفرینی شهری ایران خواند و گفت؛ طرح‌هایی که در شرکت بازآفرینی شهری ایران دنبال می‌شود باید با شتاب بیشتری دنبال شود.

گفتنی است، مهدی عبوری که تا پیش از این حکم در سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی مشغول به خدمت بود، جایگزین سیدمحمد پژمان شد که از دی‌ماه سال ۹۷ عهده‌دار این مسئولیت بود.