مراسم رونمایی از کتاب “گنج پنهان درون” اثر “بابک بهارفر” با حضور “دکتر رضا خسروی” کارآفرین برتر استان مازندران با همکاری موسسه فرهنگی هنری “خانه فرهنگ همیشه یار ایرانیان” در “شهر کتاب ساری” برگزار شد.

کتاب گنج پنهان درون؛ هنر دگرگونی و پیشرفت با مدیریت زمان

در دنیای پر از تغییر امروزی، سازماندهی شخصی و حرفه ­ای، مدیریت زمان و برنامه­ ریزی برای مواجهه و سازگاری با پستی و بلندی‌‌‌های زندگی گام مهمی برای رسیدن به اهداف است. این کتاب، هنر دگرگونی و پیشرفت با استفاده از مدیریت زمان را به شما می ­آموزد و موجب پرورش و رشد فکری شما می‌‌‌شود تا گنج پنهان درون خود را بیابید و از زندگی لذت بیشتری ببرید چراکه وقتی برای صرف زمان برنامه‌‌‌ریزی داشته باشید گذر عمر سرشار از جذابیت و هیجان خواهد بود. روش خارق‌‌‌العاده و نوین مدیریت زمان ارائه شده در این کتاب، در تمام ابعاد زندگی به کارتان خواهد آمد و کمک شایانی برای شناخت خودِ واقعیتان است تا با جرات و اعتماد به نفس بیشتر به سراغ رویاهایتان بروید. مترجم و مولف این کتاب تلاش کرده است ضمن حفظ چارچوب اصلی کتاب، نکاتی همسو با فرهنگ و عرف جامعه ایرانی به آن بیافزاید تا شاهد یک بومی ­سازی مناسب نیز باشید. آن­چه در این کتاب فرا خواهید گرفت:

  •      شناخت الویت­ ها و سبک­ های فردی
  •      تعیین زمان دقیق مورد نیاز برای انجام امور
  •       حذف، تفویض یا ساده ­سازی امور
  •      رهایی همیشگی از تعویق و تاخیر
  •      پایان دادن به تاخیرهای حاد
  •      کمک گرفتن از فناوری برای مدیریت زمان
  •      برنامه ­ریزی منظم با رویکردی منعطف
  •      مقابله با تغییرات ناخواسته و غیرمنتظره
  •     و بسیاری دیگر …

کن بلانچارد، نویسنده کتاب­ های مدیر یک دقیقه ­ای، عذرخواهی یک دقیقه­ ای، کارآفرینی یک دقیقه­ ای، سیری در کمال فردی و … می­ گوید: « این کتاب یک مرجع بینظیر پیشرفت در زندگی است که نه تنها به مدیریت زمان بلکه به مدیریت کل زندگی کمک می­ کند. خواندن این کتاب ارزشمند را از دست ندهید! »

یک شبانه روز شما درست مانند بقیه فقط ۲۴ ساعت است با این وجود به نظر می‌رسد که بعضی‌ها خیلی راحت می‌توانند از این زمان محدود بیشتر بهره ببرند و همه این ها در گرو مدیریت زمان است، هرچند ما نمی توانیم زمان را متوقف کنیم اما دست کم می توانیم چگونگی استفاده از آن را تحت کنترل داشته باشیم، مدیریت زمان دشوار نیست، این توانایی گنجی در درون ماست که گاهی پنهان است، خواندن این کتاب به شما کمک می کند تا این گنج پنهان درون را بیابید و شاهد دگرگونی و پیشرفت در زندگی شخصی و حرفه ای خود باشید.

نویسنده این کتاب جولی مورگنسترن می باشد و بابک بهارفر ضمن ترجمه این اثر، بخش هایی را به آن افزوده است تا شاهد بومی سازی مناسبی باشید.