مراسم رونمایی از کتاب “گنج پنهان درون” اثر “بابک بهارفر” با حضور “دکتر رضا خسروی” کارآفرین برتر استان مازندران با همکاری موسسه فرهنگی هنری “خانه فرهنگ همیشه یار ایرانیان” در “شهر کتاب ساری” برگزار شد.

کتاب گنج پنهان درون؛ هنر دگرگونی و پیشرفت با مدیریت زمان

در دنیای پر از تغییر امروزی، سازماندهی شخصی و حرفه ­ای، مدیریت زمان و برنامه­ ریزی براي مواجهه و سازگاري با پستي و بلندي‌‌‌های زندگی گام مهمی برای رسیدن به اهداف است. اين کتاب، هنر دگرگونی و پيشرفت با استفاده از مدیریت زمان را به شما می ­آموزد و موجب پرورش و رشد فکري شما مي‌‌‌شود تا گنج پنهان درون خود را بيابيد و از زندگي لذت بيشتري ببريد چراکه وقتی براي صرف زمان برنامه‌‌‌ريزی داشته باشید گذر عمر سرشار از جذابيت و هيجان خواهد بود. روش خارق‌‌‌العاده و نوين مديريت زمان ارائه شده در این کتاب، در تمام ابعاد زندگی به کارتان خواهد آمد و کمک شایانی برای شناخت خودِ واقعیتان است تا با جرات و اعتماد به نفس بیشتر به سراغ روياهايتان برويد. مترجم و مولف این کتاب تلاش کرده است ضمن حفظ چارچوب اصلی کتاب، نکاتی همسو با فرهنگ و عرف جامعه ایرانی به آن بیافزاید تا شاهد یک بومی ­سازی مناسب نیز باشید. آن­چه در این کتاب فرا خواهید گرفت:

  •      شناخت الویت­ ها و سبک­ های فردی
  •      تعیین زمان دقیق مورد نیاز برای انجام امور
  •       حذف، تفویض یا ساده ­سازی امور
  •      رهایی همیشگی از تعویق و تاخیر
  •      پایان دادن به تاخیرهای حاد
  •      کمک گرفتن از فناوری برای مدیریت زمان
  •      برنامه ­ریزی منظم با رویکردی منعطف
  •      مقابله با تغییرات ناخواسته و غیرمنتظره
  •     و بسیاری دیگر …

کن بلانچارد، نویسنده کتاب­ های مدیر یک دقیقه ­ای، عذرخواهی یک دقیقه­ ای، کارآفرینی یک دقیقه­ ای، سیری در کمال فردی و … می­ گوید: « این کتاب یک مرجع بینظیر پیشرفت در زندگی است که نه تنها به مدیریت زمان بلکه به مدیریت کل زندگی کمک می­ کند. خواندن این کتاب ارزشمند را از دست ندهید! »

یک شبانه روز شما درست مانند بقیه فقط ۲۴ ساعت است با این وجود به نظر می‌رسد که بعضی‌ها خیلی راحت می‌توانند از این زمان محدود بیشتر بهره ببرند و همه این ها در گرو مدیریت زمان است، هرچند ما نمي توانيم زمان را متوقف کنیم اما دست كم می توانیم چگونگي استفاده از آن را تحت کنترل داشته باشیم، مديريت زمان دشوار نيست، اين توانايي گنجي در درون ماست كه گاهي پنهان است، خواندن اين كتاب به شما كمك مي كند تا اين گنج پنهان درون را بيابيد و شاهد دگرگوني و پيشرفت در زندگي شخصي و حرفه اي خود باشيد.

نويسنده اين كتاب جولي مورگنسترن مي باشد و بابك بهارفر ضمن ترجمه اين اثر، بخش هايي را به آن افزوده است تا شاهد بومي سازي مناسبي باشيد.