مراسم یادبود خادم الحسین(ع)حاج علی اصغر رمدانی در مسجد فاطمه الزهرا(س) ساری با حضور مسئولین شهری و استانی و دوستان و آشنایان آنمرحوم برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی از وعاظ مازندران و رئیس ستاد اقامه نماز مازندران به سخنرانی پرداخت. وی در سخنانی با اشاره به ایام فاطمیه از شخصیت آسمانی و ولایت‌پذیری بانوی بزرگ اسلام گفت. همچنین در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مرگ، گذر از جهان فانی به باقی‌ست، این نکته را یادآوری کرد که هر لحظه باید مراقب اعمال و رفتار خودمان باشیم، زیرا مرگ خبر نمی‌کند و اجل هر جا که فرا رسد دیگر گریزی از آن نیست.

وی انسان باتقوا را انسانی معرفی کرد که عالم را به معنای واقعی محضر خدا می‌داند، پیوسته به حساب خود رسیدگی می‌کند و هرگز از یاد خدای متعال غافل نیست.

لازم به ذکر است مرحوم حاج علی اصغر رمدانی، پدر عباس رمدانی مدیر مسئول شمال نیوز ، نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و رئیس این سازمان در مازندران بود.

پیام تسلیت استاندار مازندران به مدیرمسئول شمال نیوز
 احمد حسین زادگان؛ در پی درگذشت حاج علی اصغر رمدانی، پدر عباس رمدانی مدییر مسئول شمال نیوز ، نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و رئیس این سازمان در مازندران و از جانبازان دوران دفاع مقدس پیام تسلیتی صادر کرد. ‎….

پیام تسلیت استاندار مازندران به مدیرمسئول شمال نیوز  احمد حسین زادگان؛ در پی درگذشت حاج علی اصغر رمدانی، پدر عباس رمدانی مدیر مسئول شمال نیوز ، نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و رئیس این سازمان در مازندران و از جانبازان دوران دفاع مقدس پیام تسلیتی صادر کرد. ‎

به گزارش شمال نیوز به نقل از سایت رسمی استانداری مازندران ، متن کامل پیام استاندار مازندارن به شرح زیر است:

بسمه تعالی

انالله و اناالیه راجعون

برادر جانباز جناب آقای عباس رمدانی

خبردرگذشت پدر گرامیتان؛ خادم الحسین ( ع )، محب اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام ) و خیر نیک اندیش حاج علی اصغر رمدانی موجب تاثر و تالم گردید.

اینجانب  مصیبت فقدان این پدر گرانقدر را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت می گویم و از درگاه خداوند سبحان، برای آن زنده یاد؛ آمرزش و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم.

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران