همزمان با سه شنبه های پاسخگویی، ملاقات مردمی مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی ، توکلی مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی حمل و ترافیک استانداری مازندران و هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در دفاتر این مدیران برگزار شد.

ایثارگران ولی نعمتان نظام و پشتوانه انقلاب هستند
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با جامعه معزز ایثارگری گفت: ایثارگران ولی نعمتان نظام و پشتوانه انقلاب هستند.
به گزارش ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگری سه شنبه یکم بهمن ماه بصورت چهره به چهره با 95 تن از خانواده های شهدا و ایثارگران (( والدین، همسران، فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان)) استان دیدار کرد.
مظلومی در این دیدار عمومی مطالبات و درخواست های جامعه ایثارگری در بخش های مختلف خدمت رسانی را پس از بررسی مورد رسیگی قرار داده است. وی همچنین موضوعات خدماتی دیگر جامعه هدف که نیاز به پیگیری داشته را مورد تأکید قرار داد.
خانواده های شهدا و ایثارگران با حضور در بنیاد ستاد استان، مسائل و مشکلات خود را در حوزه اشتغال، مسکن، درمان و … با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در میان گذاشتند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه ایثارگران ولی نعمتان نظام و پشتوانه انقلاب هستند گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران برای حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی عزیز ترین سرمایه های (( فرزندان برومندشان)) را تقدیم راه حق و حقیقت کردند.
مظلومی با اشاره به اینکه قدرشناسی از ایثارگران، خدمت صادقانه و بی منت و حل مشکل این عزیزان وظیفه همه افراد است و تمامی آحاد جامعه در قبال خانواده های شهدا و ایثارگران مسئول هستند چرا که شهید به همه مردم جامعه تعلق دارد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اظهار کرد: شهدا و ایثارگران به جامعه و کشور ما عزت و بزرگی بخشیدند لذا فرهنگ خدمت رسانی به خانواده های آنان باید همگانی و فراگیر گردد.
گفتنی است ملاقات عمومی مدیر کل بنیاد مازندران با ایثارگران سه شنبه هر هفته در ستاد استان و شهرستانها برگزار می گردد.
همزمان با بنیاد ستاد استان، ملاقات عمومی در بنیاد شهید و امور ایثارگران 22 شهرستان مازندران برگزار شد.
استان مازندران 10 هزار و 400 شهید والامقام تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.