در دومین روز از نمایشگاه کتاب و رسانه های مازندران،مدیران ،مسولان استانی و شهرستانی و مردم علاقمند به رسانه از غرفه خزرنما بازدید کردند.

در این روز حسین عالمی-دادستان مرکز استان، نصرالله دریابیگی دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران، سرهنگ تقدیسی -معاون اجتماعی نیروی انتظامی مازندران و همکاران این معاونت، آرزو ولیپور -مدیرکل کتابخانه های استان و معاونین این اداره کل ، یاسر قربانی- مدیرعامل فاوای شهرداری ساری و همچنین اعضای خانه مطبوعات استان مازندران و با همراهی سینا قربانی سرپرست جدید مدیریت خانه مطبوعات و دیگر دوستان و علاقمندان این رسانه در غرفه خزرنما حضور یافته و با محسن هدایتی- مدیرمسئول این رسانه دیدار و گفتگو کردند.

نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران نمایشگاه شامل 77 غرفه از 99 رسانه مازندران است، در مجموع، این استان در بخش رسانه‌های مکتوب و مجازی شامل 8 خبرگزاری، 27 پایگاه خبری، 12 روزنامه، 22 سرپرستی روزنامه‌های سراسری،  36 رسانه در قالب هفته‌نامه، دو هفته‌نامه، ماهنامه و گاهنامه دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

علاقه‌مندان می‌توانند تا اول آذرماه از ساعت 14:00 تا 20:00 از غرفه‌ پایگاه خبری خزرنما در نمایشگاه کتاب و رسانه  مازندران بازدید کنند.