استقبال از غرفه پایگاه خبری خزرنما در سومین روز از نمایشگاه رسانه های مازندران

در سومین روز از نمایشگاه کتاب و رسانه های مازندران،مدیران ،مسولان استانی و شهرستانی و جمعی از اصحاب رسانه از غرفه خزرنما بازدید کردند.

در این روز حجت الاسلام محمدی لائینی -نماینده ولی فقیه در مازندران،نظری مدیرکل راه و شهرسازی،معصومی مدیرکل حوزه هنری ،عبدالهی -مدیرکل آب و فاضلاب شهری، سردار ملکی- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ،جعفری -مدیرکل غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور، بازاری-رئیس شعب بانک مهر اقتصاد استان ،ابراهیمی-مدیرکل بیمه عشایری و روستایی استانو همچنین گوهردهی و حسن نژاد روابط عمومی های دانگشاه علوم پزشکی و راه آهن شمال  و دیگر دوستان و علاقمندان این رسانه در غرفه خزرنما حضور یافته و با محسن هدایتی- مدیرمسئول این رسانه دیدار و گفتگو کردند.

نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران نمایشگاه شامل ۷۷ غرفه از ۹۹ رسانه مازندران است، در مجموع، این استان در بخش رسانه‌های مکتوب و مجازی شامل ۸ خبرگزاری، ۲۷ پایگاه خبری، ۱۲ روزنامه، ۲۲ سرپرستی روزنامه‌های سراسری،  ۳۶ رسانه در قالب هفته‌نامه، دو هفته‌نامه، ماهنامه و گاهنامه دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

علاقه‌مندان می‌توانند تاجمعه  اول آذرماه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۰:۰۰ از غرفه‌ پایگاه خبری خزرنما در نمایشگاه کتاب و رسانه  مازندران بازدید کنند.