میهمانان غرفه پایگاه خبری خزرنما در چهارمین روز از نمایشگاه رسانه های مازندران

در چهارمین روز از نمایشگاه کتاب و رسانه های مازندران،مدیران ،مسولان استانی و شهرستانی و جمعی از اصحاب رسانه از غرفه خزرنما بازدید کردند.

در این روز رجبی شهردار ، شمشیربند رئیس و آقامیری عضو شورای شهر ساری و همچنین ابوالقاسمی -مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری مرکز استان ،مدیران کل بهزیستی، راه آهن شمال ، پزشکی قانونی و کانون پرورش فکری استان مازندران،علی نیا – رئیس سازمان نظام مهندسی و ییلاقی -معاون اداره کل ورزش و جوانان استان و… دیگر دوستان و علاقمندان این رسانه در غرفه خزرنما حضور یافته و با محسن هدایتی- مدیرمسئول این رسانه دیدار و گفتگو کردند.

نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران نمایشگاه شامل ۷۷ غرفه از ۹۹ رسانه مازندران است، در مجموع، این استان در بخش رسانه‌های مکتوب و مجازی شامل ۸ خبرگزاری، ۲۷ پایگاه خبری، ۱۲ روزنامه، ۲۲ سرپرستی روزنامه‌های سراسری،  ۳۶ رسانه در قالب هفته‌نامه، دو هفته‌نامه، ماهنامه و گاهنامه دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

علاقه‌مندان می‌توانند تاجمعه  اول آذرماه از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۰:۰۰ از غرفه‌ پایگاه خبری خزرنما در نمایشگاه کتاب و رسانه  مازندران واقع در ساری-جاده دریا روبروی کارخانه آرین سینا- محل دائمی نمایشگاه ساری بازدید کنند.