معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان:

حضور جوانان مازندران در فضاي مجازي هدفمند ميشود /
محمودآباد پتانسیل بالایی دارد که برای هدایت صحیح نیازمند اهتمام جدی همگان هستیم

محمدرضا ییلاقی اشرفی ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان محمودآباد که با حضور علیرضا شریعت فرماندار ، مسعود یوسفی رییس اداره ورزش شهرستان، سمن‌های جوانان محمودآباد و سایر مسئولان و اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری محمودآباد برگزار شد، ضمن تبریک آغاز هفته کرامت و تکریم از جانفشانی مدافعان امنیت که برای پیشگیری از ابتلای جوانان جامعه به مواد مخدر و ناهنجاری های اجتماعی با این بلای نامنحوس اجتماعی از جان خود گذشته و در این مسیر به شهادت رسیدند، اظهار کرد: دغدغه‌های جوانان در سطح شهرستان محمودآباد نشان دهنده روحیه مطالبه گری و نیازمند ورود جدی همه ی تصمیم گیران برای تحقق نیازمندی های این قشر است.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب تاکید ویژه بر با ارزش دانستن جوانان داشتند، تصریح کرد: فرصت‌دهی به جوانان موجب می‌شود از این ظرفیت به درستی استفاده کنیم.

معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران با شاره به رونمایی المان و تندیس حسین توکلی در محمودآباد گفت: رونمایی از این گونه المان‌ها در شهرستان‌های مختلف سطح استان می‌تواند مروج ورزش پهلوانی و توسعه بخش ورزش قهرماني گردد.

ییلاقی اشرفی با بیان اینکه فرماندار محمودآباد دغدغه جدی در مباحث مربوط به جوانان دارند، افزود: زمان فراغت جوانان در زمان شیوع کرونا بیشتر شده است و با برنامه‌ریزی درست می‌توان اقدامات و برنامه‌های مناسب را حتی در فضای مجازی پیگیری کرد .

وی خاطرنشان کرد: اگر توجه کافی و برنامه ریزی برای جوانان نداشته باشیم قطعا جوانان در دام های طراحی شده كشورهاي معاند و دشمنان گرفتار خواهند شد که این یک آسیب جدی برای کشور و انقلاب است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اهمیت فضای مجازی و حضور سازنده و مفید جوانان افزود؛ شیوع ویروس کرونا باعث شد تا ظرفیت های فضای مجازی بیشتر شناخته شود.

ییلاقی اشرفی بیان کرد: جوانان استان در ایام شیوع ویروس کرونا، با حمایت های معاونت فرهنگی و امور جوانان و از طریق سمن‌های مردم نهاد روزانه ۱۰ هزار ماسک تحویل بیمارستان‌ها و کادر درمانی داد و اقلام‌ و پکیج‌های مناسب بهداشتی نیز توسط همین تشکل ها تهیه و در اختیار مردم قرار گرفت.

وی با تاکید بر اهمیت اوقات فراغت جوانان افزود: با توجه به آغاز فصل فراغت جوانان، باید برنامه‌های تفریحی را با ساز و کار جدید با توجه به شیوع کرونا در سطح استان طراحی و اجرا کنیم.

در پايان اين جلسه ضمن اهداء اعتبار نامه سمن های تازه تاسيس محمودآباد
از تشکل های جوانان فعال این شهرستان تجليل شد و در اقدامی ارزشمند از همكار جانباز و ایثارگر ورزش و جوانان محمودآباد آقای اصغری که در آستانه بازنشستگی قرار دارد نیز به نحو شایسته ای تجليل بعمل آمد.