به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان ساری با اشاره به نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری، گفت: در جهت تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری موانع رونق تولید در ساری با تلاش مدیران رفع می‌شود و تلاش‌ها در این زمینه از ابتدای سال جاری آغازشده است.

وی با بیان اینکه شهرستان ساری از ابتدای سال درگیر بحران سیل شد، خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی همچنان در تلاش جهت پیشگیری از این نوع بلایا و بازسازی خسارات وارده از سیل اخیر بخش‌های شش‌گانه هستند.

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به مدیریت درست و اصولی در سیل اخیر، گفت: با تسهیل در صدور پروانه‌ها، بنیاد مسکن، ادارات و تمامی نهادهای مرتبط تمام توان خود را در جهت بازسازی به کار بسته‌اند.

رضایی مردم را سرمایه‌های اجتماعی نظام خواند و افزود: اطمینان و تعامل مردم با حضور مسئولان در کنار آن‌ها حاصل می‌شود.

وی با بیان اینکه سه‌شنبه‌ها روز ملاقات و پاسخگویی مدیران به مردم است، تصریح کرد: مجموعه اداری شهرستان باید باپشتکار، تعامل و همکاری همدیگر، توانایی‌های خود را در برای رشد و توسعه شهرستان و اهتمام جدی در اجرای مطلوب تکریم ارباب‌رجوع و خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان  به‌کارگیرند.

مقام عالی دولت در شهرستان ساری با شاره به تهدیدات و تحریم های اخیر آمریکا علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: سپاه پاسداران همواره نگهبان انقلاب اسلامی و در بحران‌ها همچون سیل اخیر حامی و یار مردم بوده است.