آغاز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس در ساری

فرماندار شهرستان ساری با اعلام آغاز ثبت‌نام از داوطبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: در راستای اجرای ماده 21 آئین نامه اجرایی ثبت نام از داوطبان حوزه انتخابیه ساری و میاندورود در فرمانداری شهرستان ساری آغاز شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی با اعلام آغاز ثبت‌نام از داوطبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: در راستای اجرای ماده 10آئین نامه انتخابات مجلس شورای اسلامی  و دستور وزیر محترم کشور بر شروع انتخابات و اجرای ماده 21 آئین نامه اجرایی ثبت نام از داوطبان حوزه انتخابیه ساری و میاندورود در فرمانداری شهرستان ساری آغاز شد.

وی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی وزارت کشور ثبت نام نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از امروز و تا روز شنه ۱۶ آذرماه نیز ادامه خواهد شد و ثبت نام از ساعت ۸ صبح در این حوزه انتخابیه شروع و تا ساعت ۱۸ نیز ادامه خواهد یافت.

فرماندار شهرستان ساری با بیان  اینکه تمام تمهیدات لازم برای ثبت نام از داوطلبان  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود فراهم شد، تصریح کرد: طبق قانون  داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی یا باید در محل حوزه انتخابیه و یا وزارت کشور ثبت نام کنند که در صورت ثبت نام در وزارت کشور مدارکشان به حوزه های انتخابیه محل درخواست ارسال خواهد شد.رضایی با اشاره به اینکه ساری و میاندورود 2  کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد، افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه در 6 بخش شهرستان ساری و 2 بخش شهرستان میاندورود برگزار می‌شود.

(گفتنی است فلاح اعزی نخستین ثبت نام کننده و سید محمد آقامیری و یارعلی نیازی از از داوطلبان مطرح ثبت نام کننده در روز اول انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه ساری و میاندورود بودند.)