حمیدرضا مرادی در نخستین روز فعالیت خود در سمت سرپرست شهرداری ساری پس از حضور در گلزار شهدا و احترام به مقام والای شهیدان و دیدار با نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران از پروژه های عمرانی شهر ساری بازدید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری در اولین روز کاری خود در گلزار شهدای شهر ساری حضور یافت و هدف از این اقدام را این مهم دانست که اگر شفاعت شهدا نباشد، هر آینه امکان کوتاهی در ادای دین به مردم را داریم.

سرپرست شهرداری ساری ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا بیان داشت : میز امروز مسؤلین همان سنگر شهداست و بدین منظور برای اولین روز کاری در این مکان مقدس حضور یافتم.

حمیدرضا مرادی سرپرست شهرداری ساری ، در دیداری با آیت الله لائینی خواستار دریافت رهنمودهای نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران شد.

*نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران: از مشاورین عاقل و مصلحت اندیش استفاده کنید

آیت الله لائینی در این دیدار و خطاب به سرپرست شهرداری ساری ضمن اشاره به این امر که شما به آسیب های حوزه شهرداری واقف هستید گفت: سعی کنید خودتان وارد این آسیب ها نشوید و از آنها عبرت بگیرید و به شکلی جبران کنید و به جای فساد ها، اصلاح لازم را انجام دهید.

نماینده محترم ولی فقیه در استان مازندران در ادامه افزود : یکی از مواردی که انسانها را به خطا و اشتباه می برد سیاسی کاری است، کار شهرداری را از کار سیاسی جدا کنید، به جناح ها کار نداشته باشید باید شهر را نگهداری کنید کارش را برسید و ملاحظات سیاسی، سلایق سیاسی و احزاب سیاسی را خیلی اجازه ظهور و بروز ندهید.

آیت الله لائینی ضمن تأکید بر لزوم استقلال در کار از جانب سرپرست شهرداری، گفت :از مشاورین عاقل و مصلحت اندیش استفاده کنید. ضمنا بیت المال را حفظ کنید و سعی شود از حیف و میل آن جلوگیری شود و هم شما و هم دیگران برداشت غلط از بیت المال نداشته باشید.

آیت الله محمدی لائینی ضمن تاکید بر جلب حمایت همه گروهها و اصناف و اقشار از جانب شهرداری خواستار حمایت همه صنوف و اقشار از مجموعه شهرداری شد.

نماینده محترم ولی فقیه در استان ضمن توصیه به طرد عناصر چاپلوس و متملق گفت: به کسانی که انتقاد خیرخواهانه و منصفانه می کنند بها دهید و از آنها استقبال کنید.

وی افزود: خوشبختانه آغاز کار شما با دهه بصیرت و روز ۱۹ دی و همچنین برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم تجلیل و وداع ۸ شهید خوشنام در ساری همزمان شده است که امیدواریم به برکت این ایام مبارک و این شهدای عزیز در کار خود موفق باشید.

آیت الله محمدی لائینی تاکید کرد: به تعبیر قرآن کریم از خداوند متعال بخواهید صادقانه وارد شوید و صادقانه هم خارج شوید و خیلی درگیر و به فکر بقای در پست و جایگاه خود نباشید و به جای آن به فکر مردم باشید و کار را نه برای خود و دیگران بلکه برای خدا انجام دهید.

*سرپرست شهرداری ساری در بازدید از پروژه های شهرداری: تسریع و تکمیل پروژه های نیمه کاره در دستور کار قرار گیرد

حمید رضا مرادی سرپرست شهرداری ساری در اولین روزکاری خود ضمن بازدید از پروژه های نیمه کاره شهرداری مرکز مازندران بر روند تسریع و تکمیل آنها تاکید کرد.

 حمید رضا مرادی سرپرست شهرداری مرکز مازندران و در اولین روز کاری خود در این سمت، به همراه مرتضی بربسته سرپرست معاونت شهرسازی و امور مناطق ، لطف الله کریمی معاون حمل و نقل و امور زیربنایی ، احمدی فولادی و عطایی شهرداران مناطق یک و دو و حسین مرتضوی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری از پروژه های نیمه کاره شهرداری ساری مانند؛ نیروگاه زباله سوز، فاز سوم ابن شهرآشوب و پروژه پل تا پل( مسیر پل کابلی تا پل شهید نوری)بازدید کرد.

سرپرست شهرداری ساری در بازدید از پروژه نیروگاه بزرگ زباله سوز ساری، تکمیل این پروژه را دغدغه مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: نیروگاه زباله سوز بزرگترین پروژه حوزه مدیریت پسماند در مرکز استان است و باید با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود، در کمترین زمان ممکن آماده بهره برداری شود.

وی افزود: نظارت بر حسن انجام کار و افزایش شیفت های کاری در تسریع و تکمیل این پروژه موثر خواهد بود.

مرادی سپس از پروژه فاز سوم میدان ابن شهرآشوب بازدید نمود و اظهار داشت: بخش عمده ای از این پروژه انجام شده و مجموعه شهرداری ساری می توان در اسرع وقت آن را به اتمام برساند.

سرپرست شهرداری ساری تصریح کرد: این پروژه نقش موثری در روان سازی ترافیک و سهولت عبور و مرور در این منطقه دارد و در اقدامات پیش روی شهرداری بر سرعت اجرای این پروژه جهت بهره برداری افزوده خواهد شد.

وی در بازدید از پروژه پل تا پل (بازگشایی مسیر پل کابلی تا پل های شهید نوری در منطقه ذغالچال) گفت: این پروژه از پروژه های مهم رفع گره ترافیکی شهر ساری است و سازمان عمران برای تکمیل آن باید اهتمام ویژه ای را داشته باشد.

مرادی افزود: تکمیل پروژه پل تا پل دغدغه اهالی این منطقه است و مجموعه شهرداری باید در زمینه رفع این مطالبه شهروندی تمام تلاش و ظرفیت خود را بکار برد.

سرپرست شهرداری ساری در پایان این بازدیدها تاکید کرد: از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های موجود در مجموعه شهرداری، جهت تکمیل پروژه های نیمه کاره استفاده شود.