نخستین شب اجرای محدودیت های جدید کرونایی بازار در ساری

 آغاز محدودیت های جدید کرونایی در مازندران

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از اعمال محدودیت‌های کرونایی همزمان با سراسر کشور از 20 آبان تا 20 آذر ماه سال جاری خبر داد. ‎

حسین حسن نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا، فعالیت گروه‌های شغلی دو، سه و چهار از ساعت ۱۸ عصر تا صبح تعطیل می‌شود.

وی افزود: فعالیت‌های مرتبط با گروه شغلی ۱ مانند بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت‌ها، قصابی‌ها، مراکز تولید و عرضه محصولات پروتئینی و میادین میوه و تره‌بار در هر ساعت از شبانه روز ممکن است و رستوران‌ها و مراکز عرضه غذاهای سرد و گرم نیز تنها به شکل بیرون ‌بر مجاز به فعالیت خواهند بود.

او گفت: ایجاد قرارگاه نظارتی با هدف رصد فضای عمومی استان و تشدید بازدیدها از صنوف، اجرای مانور در شهرستان ها بصورت مداوم و هفتگی از رئوس فعالیت ستادهای شهرستانی است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ضمن تقدیر از همکاری اصناف در مازندران، تاکید کرد: حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره انتقال بیماری مهمترین هدف ستاد مدیریت مقابله با کرونا در مازندران است که باید بیش از پیش از سوی مردم مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: اداره کل صنعت معدن و تجارت، نیروی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی، اتاق اصناف، اتحادیه ها، بازرسین و … مکلفند با متخلفان طبق قانون برخورد و متناسب با مورد، مجازات جریمه یا پلمپ واحد را برای آنان اعمال کنند.