مسئول بسیج رسانه مازندران:

جشنواره ملی رسانه‌ای “گره” ۲۹ خرداد برگزار می‌شود

مسئول بسیج رسانه مازندران از برگزاری جشنواره ملی رسانه‌ای “گره” در روز ۲۹ خرداد ماه در مازندران خبر داد.

به گزارش تسنیم،عبدالمهدی حق‌شناس  در نشست خبری جشنواره رسانه‌ای گره اظهار داشت: در ایام کرونا جوانان بسیجی ما  لباس رزم پوشیدند و در کنار کادر درمان به جهادی و بسیجی کار کردند که این صحنه‌ها جای تقدیر دارد.

وی افزود: همگان دیدند کشورهای دیگر در حال جنگ بر سر ماسک بودند و در کارگاه و نقاط مختلف کشور با حضور بسیج  و نیروهای مردمی  لباس و ماسک تولید شد. باید بدانیم دشمن به‌دنبال تفرقه‌افکنی بوده و در زمان بحران یک ملت هستیم، یک دولت بوده و یک کشور هستیم باید همپای هم تلاش کنیم.

حق‌شناس تصریح کرد: کادر درمانکاری جهادی  کردند در کنار آن اصحاب رسانه نیز تلاش کردند که باید قدردان زحمات آنان باشیم. ممکن است به‌دلیل شیوع مجدد ویروس کرونا جشنواره گره به‌صورت محدود برگزار شود و اگر شرایط فراهم نبود از طریق فضای مجازی اسامی برندگان اعلام می‌شود.

دبیر جشنواره گفت: برگزاری جشنواره گره با هدف اطلاع‌رسانی در زمینه ویروس کرونا بوده که با موضوع تخصصی یادداشت‌نویسی 29 خرداد روز بزرگداشت دکتر علی شریعتی برگزار می‌شود که در زمینه مختلف ادبیات، پزشکی، جامعه‌شناسی و مجموعه‌ای از رشته‌های مختلف در قالب رسانه مطرح می‌شود.

رضا میبینی افزود: 221 اثر از 24 استان به جشنواره ارسال شد که 190 اثر به مرحله داوری رسید.

وی گفت: شش اثر از پنج استان کشور به‌عنوان آثار برگزیده انتخاب و چهار اثر به عنوان شایسته تندیس در نظر بگیریم و با سخنرانان مختلف در حال رایزنی هستیم که روزهای آینده مشخص می‌شود. این جشنواره با حفظ پروتکل بهداشتی در سالن اداره  ارشاد نکا برگزار می‌شود.