لیست نامزدهای ائتلاف نیروهای انقلاب در مازندران

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران از مشخص شدن لیست نامزدهای ائتلاف نیروهای انقلاب در مازندران خبر داد.

وی افزود: در 9 حوزه انتخابیه از تجمیع شورای شهرستانی، شورای حوزه تشکیل شد و نخستین ماموریت به شوراهای حوزه اعطا و در نخستین اعلام صلاحیت‌ها و قطعیت نامزدها در جبهه انقلاب سیاست‌ها و برنامه‌ها اعلام و تیم نظرسنجی  بدون قضاوت برمبنای آن تصمیم‌گیری شد.

رضازاده با اشاره به اینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در تهران تصمیماتی اتخاذ کرده و از همه دبیران احزاب همسو دعوت شد، تصریح کرد: اعضای شورا بزرگان تشکلات استان هستند و همه طیف اعم از بانوان، جوانان، علما دانشگاهیان حضور دارند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای  انقلاب اسلامی مازندران بیان کرد: تصمیمات این شورا که برگرفته از بزرگان اصول‌گرا، انقلابی و مجموعه‌ای از ذی‌نفوذان استان است از زبان دبیر به اطلاع مردم می‌رساند و شعار شورا “ایران سربلند” است.

رضازاده بیان کرد: پس از بررسی‌ها، رایزنی و جمع‌بندی  جهت هم‌افزایی شورا در استان در حوزه انتخابیه  غرب استان رامسر، تنکابن و عباس‌آباد سیدشمس‌الدین حسینی، نوشهر چالوس کلاردشت اسحاق صلاحی، عبدالوحید فیاضی، بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده، حوزه آمل فعلا فردی معرفی نشد به خود مردم این شهرستان واگذار شد.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه بابل حسن حسن نتاج، مهدی سعادتی، قائم‌شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه شمالی و سوادکوه کمال علیپور و کیوان مرادیان در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود منصورعلی زارعی و عبدالرضا بابایی بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی  انتخاب شدند.

رضازاده بیان کرد: در شورای ائتلاف دوستان پایداری موتلفه جبهه پیرو خط رهبری عضو هستند از مردم انتظار داریم لیست شورای ائتلاف انقلاب اسلامی که برگرفته از اعضای انقلابی و اصولگرا است توجه کنند.

وی با بیان اینکه لیست اعضا تغییر نمی‌کندگفت: پیش‌بینی می‌کنیم اگر رقابت سالم باشد، مسئولان بدون جانبداری عمل کنند و بداخلاقی نباشد اکثریت این لیست در مجلس حضور خواهند داشت و قطعا شورا با خرد جمعی صیانت پس از انتخابات خواهد داشت.