نشست خبری رئیس شورای وحدت اسلامی استان مازندران در ساری

عکاس (خلیل دردانه ) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

 رئیس شورای وحدت اسلامی استان مازندران گفت:نهضت جدیدی برای رسیدن به عدالت و مبارزه با فساد نیاز داریم زیرا فساد در برخی قسمت ها نهادینه شده است.

به گزارش مهر، حجت الاسلام عبدالعلی اکبرپور پیش ازظهر شنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به اهمیت انتخابات در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: طبق بیانیه تاریخ ساز مقام معظم رهبری، تداوم انقلاب با سرعت بیشتر از گذشته راه خود را ادامه می‌دهد و انقلاب اسلامی با صلابت و قدرت، دستاوردهای عظیمی در حوزه‌های مختلف از جمله علمی داشته است.

وی با اشاره برای رفع چالش‌ها و موانع فراروی، دولتی طراح، قوی، با برنامه نیاز است، افزود: هرچند در مبارزه با فساد گام‌های بلندی برداشتیم ولی با وضع مطلوب بسیار فاصله داریم و مسئله مبارزه با فساد در رأس وظایف دولت است.

حجت الاسلام اکبرپور ادامه داد: نمره مطلوب را در عدالت و توسعه باید مجلس و دولت جدید به دست آورد و با رعایت حقوق همه اقشار بشریت باید تمدن نوین اسلامی ایجاد کرد.

رئیس شورای وحدت اسلامی استان مازندران تصریح کرد: یک نهضت جدید برای رسیدن به عدالت نیاز داریم زیرا فساد در برخی از قسمت‌ها نهادینه شده است و برای ریشه کن فساد باید به میدان بیاییم.

وی گفت: هرچند در زمینه علم و دانش پیشرفت کردیم اما تا قله جهان فاصله زیادی داریم و باید همانند صدر اسلام، به جایگاه اول برگردیم و دولتی باید داشته باشیم که اجرا کننده هدف مقدس تاریخ اسلام باشد.

حجت الاسلام اکبرپور با عنوان اینکه سبک زندگی را از دست دادیم و ضربه سنگینی خوردیم، به آسیب‌هایی نظیر افزایش طلاق و کاهش جمعیت اشاره کرد و گفت: در سبک زندگی اسلامی باید ارزشهای اسلامی را حفظ کنیم و دولت انقلابی و اسلامی در این زمینه گام بردارد.

رئیس شورای وحدت اسلامی مازندران مشکلات اداری را از دیگر چالش‌های کشور دانست و گفت: این مشکلات مردم را زمینگیر کرده است و باید دولتی بیاید که مردم را از سردرگمی و پشت درماندن ها، سفارش‌ها و غیرقانونی ها نجات دهد.

وی افزود: مسئله مستضعفین امری مهم و قابل توجه است و باید به سمتی برویم که نیازمندی‌ها را ریشه کن کنیم نه آنکه هر روز پرونده مستضعفان بیشتر شود.