نشست خبری رابط ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی در مازندران

عکاس (معصومه جعفری ) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

رابط ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی در مازندران گفت: لازمه ایجاد عدالت نگاه راهبردی صحیح  و شناخت در اولویت ها است.

به گزارش …… سید عباس حسینی عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری ستاد دکتر سعید جلیلی در مازندران، گفت:اقتصاد مهم ترین عامل بحران کشور است که هشت سال در مسیر اشتباهی و با مناسبات غلط حرکت کرد که موجب بحران معیشت ، کوچک شدن سفره مردم و تبعیض و بحران اقتصادی شده است .

وی افزود: عدالت کلید گمشده ای است که کاندیداهای ریاست جمهوری در برنامه خود در مناظرات بیان کردند و لازمه ایجاد عدالت نگاه راهبردی صحیح  و شناخت در اولویت ها است.

رابط ستاد انتخاباتی دکتر سعید جلیلی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مازندران به دولت سایه دکتر جلیلی اشاره کرد و گفت: او با جوانان و متخصصین و اساتید دانشگاه و مدیران با تجربه 8 سال سعی کرد مسائل کشور را سایه به سایه دنبال کند.

وی با بیان اینکه هدف گذاری ستاد دکتر در گام نخست این ستاد انتخاباتی افزایش حداکثری مشارکت مردم  و در گام دوم  ایجاد رقابت سالم است اینکه مردم در فضای رقابتی سالم رئیس جمهور خود را انتخاب کنند.

حسینی همچنین به سرفصل های دولت سایه اشاره کرد و گفت
: چابک سازی دستگاه های اجرایی، حمایت از ظرفیت های داخلی، باز توزیع عادلانه ثروت و تغییر نگاه به سیاست خارجی از جمله برنامه های دولت سایه است.

وی با بیان اینکه  “جهاد بزرگ برای جهش ایران” به عنوان شعار انتخاباتی این نامزد اعلام شده است، ادامه داد: کشور نیازمند جهش در تمام زمینه‌ها است، در 4 سال آینده به جای اداره کشور باید جهش در تمام زمینه‌های کشور اتفاق بیفتد و از ظرفیت جوانان متخصص ایرانی و ایرانیان خارج از کشور استفاده شود.

حسینی ،ایجاد دولت الکترونیک فوق هوشمند برای جلوگیری از فساد را از دیگر برنامه های دولت سایه برشمرد و گفت: اخلاق مهم ترین مولفه این دولت در انتخابات است.

وی با بیان اینکه حضور جوانان در ستاد جلیلی نشان از نگاه او به مدیریت و توانمندی جوانان دارد، تصریح کرد:  امروز جوانان و مردم ما توانمندی‌های بالایی دارند و یکی از مزیت های کشور ما وجود جوانان توانمند آن است، جوانان متخصص ایرانی موتور حرکت جهش کشور هستند و باید از این ظرفیت برای پیشرفت کشور حداکثر استفاده را کرد.

حسینی اعلام کرد که تاکنون 16 ستاد در شهرهای استان مازندران تشکیل شد و ستاد مابقی شهرها نیز بصورت مجازی است.

سعید جلیلی،محسن رضایی میر قائد، سید ابراهیم رئیس الساداتی مشهور به رئیسی، علیرصا زاکانی، سید امیر حسین قاضی زادا هاشمی، محسن مهرعلی زاده و عبدالناصر همتی هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری هستند.