نشست خبری “سرهنگ حسین جناسمی” فرمانده سپاه شهرستان بهشهر

عکاس(رضا محمدی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

نشست خبری فرمانده سپاه شهرستان بهشهر سرهنگ پاسدار حسین جناسمی برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه بهشهر :۲۷۰.برنامه در هفته دفاع مقدس امسال  اجرایی می شود .

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس فرمانده سپاه ناحیه بهشهر طی نشستی با تنی چند از خبرنگاران و اصحاب  رسانه از اجرایی شدن ۲۷۰ برنامه  خبرداد و گفت :از این تعداد برنامه که طبق زمانبندی اجرایی خواهد شد  ۷۰ برنامه شاخص می باشد و خبرنگاران با قلم خود باید ما را در هرچه بهتر برگزار شدن این برنامه ها کمک کنند .

وی از شعار امسال گفت و خاطر نشان کرد  : شعار امسال هفته دفاع مقدس ( ما مقتدریم) و اقتدار ما از روزی در بین ملت ما به وقوع پیوست که توانستند با رهنمودهای امام راحل در ۸ سال دفاع مقدس در مقابل دنیا بایستند .

سرهنگ جناسمی ادامه داد بعد از جنگ تحمیلی   مردم ایران گوش بفرامین رهبرمعظم انقلاب،  تمامی فتنه های دشمنان  را در براندازی نظام مقدس اسلامی   یکی پس از دیگری خنثی کردند و این یعنی اقتدار ملت ایران که توانسته ایران را به رشد و شکوفایی برساند .

سرهنگ پاسدار جناسمی در ادامه این نشست گفت  : ۴۱ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و با توجه به ان همه تحریم هایی که ظالمانه بر مردم وارد شد مردم توانستند با دور زدن تحریمها انقلاب را حفظ کنند و نگذارند کوچکترین خدشه ای به کشور اسلامی وارد شود .

حسین جناسمی گفت : دشمن بعد از اینکه نتوانست با نقشه های شوم خود به  اراده مردم  خدشه ای وارد کند تصمیم گرفت از طریق نفود در فرهنگ مردم را دور بزند و مطمنا با رهبری معطم له و بصیرت خواص و عوام به نتیجه نخواهد رسید و انقلاب ما که برخواسته از دل مردم است پایدار تر خواهد شد .

وی خطاب به اهالی رسانه گفت وظیفه شما  خبرنگاران امروز بسی  خطیرتر از  گدشته است چرا که باید با قلم خود به مردم اگاهی ببخشید .

وی گفت :مردم کشور ما لایق بهترینها هستند و اینبار نوبت مسولین است که  با قدرت تمام بگویند که ما  نوکر مردم هستیم  و به این کار افتخار می کنیم .

سرهنگ جناسمی گفت خبرنگاران باید مطالبه گر باشند و مشکلات مردم را به  مسولین برسانتد و در حل مشکل مردم بسیار تلاش کنند .
وی در گوشه ای از سخنان خود  از افتتاح و بهره برداری ۴ واحد مسکونی خانه محروم   و ساماندهی ۴ گلزار شهدا در هفته پر خیر و برکت دفاع مقدس خبر داد .

برگزاری دوازدهمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه،برگزاری یادواره شهدا ،دیدلر با امام جمعه،عبارروبی گلزار شهدا ، از جمله طرح هایی است که در هفته دفاع مقدس اجرایی خواهد شد. .