هم نشینی برای بررسی آسیب ها و فرصت های حوزه فرهنگ و هنر

نشست هم اندیشی معاونین فرهنگی و کارشناسان هنری حوزه های هنری مازندران گیلان و زنجان به میزبانی مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مازندران، معاونین فرهنگی و کارشناسان هنری حوزه های هنری مازندران گیلان و زنجان جهت بررسی راهکارهای مناسب جهت همکاری های مشترک و افزایش کیفیت تولیدات و برنامه های فرهنگی هنری گرد هم آمدند.

گفتنی است سینا دلشادی رییس حوزه هنری مازندران در ابتدای این نشست که 2 آذر 96 برپا شد، با موثر خواندن چنین هم نشینی و هم اندیشی هایی، نتیجه هم افزایی (با ارتباط بیشتر مراکز استانها)را تولیدات فاخر و برنامه های تاثیرگذار برشمرد.
وی ضمن اشاره به توجه ویژه مرکز امور استان ها و مجلس حوزه هنری به جایگاه معاونین فرهنگی و هنری در یک دهه اخیر خاطر نشان کرد: امروز شاهد آن هستیم که هم در هماهنگی و برنامه ریزی فعالیتهای کارشناسان و هم جهت جانشینی و جایگزینی مدیران مراکز، معاونین فرهنگی و هنری پرسابقه و متعهدی در حوزه حاضر هستند که هرکدام شناخت لازم جهت پیشبرد اهداف این نهاد را دارا هستند و این ناشی از سیاست درست مرکز، در حوزه ی نیروی انسانی است.
در ادامه این نشست مهدی معصومی گرجی معاون فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران، ضمن خوش آمد، این محفل را ابتکار معاونت فرهنگی امور استانها قلمداد کرد و گفت:توجه به آسیب ها و فرصت ها در حیطه تولیدات فرهنگی هنری یک قدم مهم رو به جلو میباشد و این نشست میتواند با هم اندیشی و تبادل تجربیات، به کیفی سازی تولیدات و برنامه ها کمک شایانی کند.

در ادامه، معاونین فرهنگی استان های گیلان و زنجان و همچنین کارشناسان سه استان در باره مسائلی همچون فعالیت های حوزه هنری، تولیدات، مخاطب شناسی، جذب و پرورش هنرمندان، توزیع آثار هنری، هنر های نوظهور، تخصیص اعتبار و بودجه، سیاستهای بنیادین نهاد و … به بحث و تبادل نظر پرداختند.
شایان ذکر آنکه این محفل که در ادامه با بازدید مهمانان از نمایشگاه تولیدات حوزه هنری مازندران و بخشهای مختلف این نهاد پایان یافت به زودی در استان های گیلان و زنجان نیز برگزار خواهد شد.