نماز جمعه شهرستان ساری با سخنرانی پیش از خطبه رئیس پلیس مازندران به مناسبت هفته ناجا برگزار شد

**ثبت یک میلیون و 250 هزار تماس با پلیس 110 مازندران 

فرمانده انتظامی استان مازندران در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان ساری، گفت: بیش از یک میلیون و 250 هزار تماس با پلیس 110 در استان به ثبت رسید .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار مرتضی میرزایی در جمع نمازگزارن جمعه شهرستان ساری ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های معنوی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و مردم ولایتمدار استان در راستای تعامل و همکاری با پلیس در برقراری نظم و امنیت ، گفت: این حمایت ها پشتوانه ای برای ناجا است.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی انتظامی استان مازندران در طول 40 سال انقلاب ، 615 شهید، 12 هزار جانبار و 190 نفر آزاد را در راستای برقراری نظم و امنیت در نظام اسلامی تقدیم انقلاب کرد، افزود: هفته نیروی انتظامی با شعار با هم برای امنیت و سلامت نامگذاری شده که این دو مولفه مکمل یکدیگر هستند .

فرمانده انتظامی استان مازندران، امنیت و سلامت را ثمره تلاش و زحمات همه عزیزانی دانست که در این عرصه فعالیت می کنند.

سردار میرزایی، اظهار کرد: ایران اسلامی در منطقه ای از جهان که دور آن را آتش و جنگ افروزی فرا گرفته با هدایت و رهنمودهای رهبری همچون نگینی در دنیا می درخشد و این یک هدایت الهی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه ما سربازان ولایت تمام قد در خدمت نظام و رهبری هستیم، افزود: تمام تلاش ما این است تا منویات رهبری معظم انقلاب را به منصه ظهور برسانیم که در این مسیر مردم همواره یاری گر ما بوده و هستند .

سردار میرزایی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست امسال بیش از یک میلیون و 250 هزار تماس با پلیس 110 به ثبت رسیده است، افزود: 360 هزار تماس منجر به عملیات پلیسی شده است .

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در حوزه عفاف و حجاب و برخورد با مظاهر علنی فساد با اجرای طرح ناظر و طرح تابستانه اقدامات موثری در سطح استان داشته ایم .

سردار میرزایی همچنین از مقابله با اراذل و اوباش و مقابله با سارقان در طرح های عملیاتی پلیس خبر داد وافزود: در حوزه کشفیات جرایم شاهد افزایش 30 درصدی کشفیات هستیم .

نماینده و لی فقیه در استان مازندران و امام جمعه شهرستان ساری نیز در خطبه های نماز جمعه با اشاره به هفته نیروی انتظامی از تلاش ها و زحمات کارکنان نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت قدردانی کرد .

وی با اشاره به مراسم وداع و تشییع پیکر پامک و مطهر شهدای خانطومان در سطح استان از برقراری نظم و امنیت این مراسم نیز قدردانی کرد و افزود: برجسته ترین مصداق خدمتگزاری ؛ حفظ نظم و امنیت و مقابله با عوامل ناامنی در جامعه است.