ملت ایران اجازه تضعیف نیروهای مسلح را نمی‌دهد

امام جمعه موقت ساری گفت: نیروهای مسلح به ویژه سپاه جز ارکان استراتژی و کاربردی حفظ نظام اسلام هستند و ملت ما اجازه نمی‌دهد این قدرت توانمند الهی و اسلامی به هیچ وجه تضعیف شود.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام یوسف‌یوسف‌پور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مرکز استان مازندران، اظهار کرد: عافیت طلبی یکی از نشانه‌های مومن است و نعمتی بالاتر از عافیت طلبی از خداوند نیست.

وی با اعلام اینکه در برابر بلاها و ناگواری‌های زندگی انسان باید عافیت بطلبد، تصریح کرد: عافیت در دنیا یعنی عبور عزتمندانه در گرفتاری‌هاست.

امام جمعه موقت ساری خاطرنشان کرد: عافیت نیاز به توسل به ائمه اطهار دارد و نیاز به تمسک به قرآن کریم دارد که این موضوعات باید در دستور کار مومنان باشد که این عافیت را برای خود و زندگی دنیا و آخرت فراهم کند.

این مسؤول در ادامه با اعلام اینکه ما مدیون خون شهدا به ویژه شهدای نامدار هستیم، گفت: ایران اسلامی در غم و ماتم سردار دل‌ها در تب و تاب است و همچنان جایگاه این شهید در ایران و جهان می‌درخشد.

یوسف‌پور بیان کرد: شهید سلیمانی اهل حزب و جناح نبود و انقلاب، اسلام ، قرآن و آئین الهی حضرت محمد(ص) جز خط قرمزش بوده است، خون شهید سلیمانی نشان داد که انقلاب همچنان زنده است و یک بار دیگر نظام اسلامی ایران زنده شده است.

وی اضافه کرد: حادثه هواپیما اوکراینی دل مردم ایران را آزرده کرده است و مسؤولان باید این موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

امام جمعه موقت ساری ادامه داد: احتمال اینکه آمریکا در این سانحه دست داشته باشد وجود دارد و انتظار داریم که حقایق مورد بررسی و به اطلاع مردم برسد، اما آنچه که همه ملت و امت برزگوار به آن توجه کند اما این حادثه نباید زمینه تضعیف نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شود.

این مسؤول خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح به ویژه سپاه جز ارکان استراتژی و کاربردی حفظ نظام اسلام هستند و ملت ما اجازه نمی‌دهد این قدرت توانمند الهی و اسلامی به هیچ وجه تضعیف شود.

یوسف‌پور گفت: امروز با حمایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی پشت سر رهبری در مبارزه با رژیم اشغالگر قدس و آمریکا قرار بگیریم.