نماز عید فطر در مصلای ساری به امام آیت الله طبرسی،در مسجد جامع ساری به امامت آیت الله صدوقی ،

در  خیابان جمهوری به امامت حجت الاسلام صالحی و در بلوار کشاورز به امامت حجت الاسلام طاهری و همچنین در آستانه مبارکه امامزاده عباس (ع) ساری برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران:

ایران ضربه‌ناپذیر است

نماینده ولی فقیه در مازندران با این تعبیر که “رئیس جمهور آمریکا میزان نیست و باید آچارکشی شود” گفت: این کشور تلاش دارد که در ایران تفرقه ایجاد کند اما جمهوری اسلامی ایران ضربه‌ناپذیر است و مردم سلطه بیگانگان را تحمل نمی‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی صبح امروز در خطبه‌های عید سعید فطر مرکز مازندران با تبریک این عید بزرگ به مسلمانان اظهار کرد: در این روز با خدای خود عهد ببندید که به دنبال نافرمانی و معصیت نروید و لباس تقوای الهی را که در طول یک ماه به تن داشتید را نگه بدارید و از متقین باشید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از حضور باشکوه و استثنایی مردم در روز قدس گفت: این حضور حماسی نشان داد که توپ و تشر و حرف‌های بی‌ربط رییس جمهور آمریکا اثری نداشت.

خطیب جمعه ساری بیان کرد: دشمنان نه اربعین و نه روز قدس را آن‌طور که باید منعکس نمی‌کنند اما به فرموده امام راحل هر کجا دشمنان از ما تعریف کنند باید شک کنیم کجا راه را کج رفتیم که دشمن از ما تعریف می‌کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: همه تهدیدها و تحریم‌ها در این 40 سال برای این است که ما را از انقلاب مأیوس کنند اما ایران اسلامی تا آخرین نفس زیر پرچم “لا الله الا الله” و “محمد رسول الله” و “علی ولی الله” قرار دارد.

وی ادامه داد: این انقلاب عقیدتی است و با روح و قلب ملت عجین شده است، لذا با دشمنان خود تا زمانی که با ما در ستیز هستند؛ باید با آنها در ستیز باشیم.

طبرسی با این تعبیر که “رییس جمهور آمریکا میزان نیست و باید آچارکشی شود”، خاطرنشان کرد: یا سیاست‌گذاران و سیاست‌مدارانی که او را روی کار آوردند می‌خواهند اسلحه‌های خود را بفروشند و اسرائیل را حمایت و یا می‌خواهند جنگ صلیبی را به نحو دیگری راه بیندازند و بیگناهان را به خاک و خون بکشند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: امروز قدرت تجهیزاتی بالایی داریم و می‌توانیم از خود دفاع کنیم، ایران ضربه‌ناپذیر است، مردم گرانی و مشکلات را تحمل می‌کنند اما سلطه بیگانگان را تحمل نمی‌کنند.

وی در پایان گفت: جمهوری اسلامی ایران مستقل است و رهبری امام‌گونه دارد، دشمن می‌خواهد ما را از صحنه انقلاب بیرون و تفرقه ایجاد کند اما با توجهات ولی عصر(عج) و همکاری دولت و ملت در سایه‌سار رهبری این اتفاق نخواهد افتاد، مشکلات حل می‌شود و این‌طور نیست که مشکلات ما را از پای در آورد.