نماز عید قربان در مصلای ساری

عکاس (سید جلال شکوهی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

 نماز عید سعید قربان به امامت حجت اسلام والمسلمین محمد باقر محمدی لائینی  نماینده ولی فقیه در استان مازندران در شهر ساری اقامه شد.

به گزارش ایرنا ، نمازگزاران زن و مرد ساروی از صبح امروز با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی همچون رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک در فضای باز مصلی نماز جمعه شهر ساری حضور یافته و نماز عید سعید قربان را به امامت نماینده ولی فقیه در استان اقامه کردند.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در خطبه های نماز عید قربان  در ساری با اظهار این که به برکت وحدت و انسجام ملت بزرگ ایران همواره به درستی از نظام جمهوری اسلامی دفاع شده است، گفت: اکنون نیز شعار مرگ به آمریکا نمادی از رمی جمرات نوین در جهان شده است.

حجت اسلامی والمسلمین محمد باقر محمدی لائینی افزود: روزگاری مردم غزه علیه اسرائیل با سنگ مبارزه می کردند و امروز با موشک مقابل این رژیم مستکبر که مورد حمایت شیطان بزرگ آمریکا است ، مقابله و دفاع می کنند.

وی با بیان این که همه مردم مسلمان دنیا دشمنی های شیطان بزرگ را درک کردند و به همین دلیل شعار زیبای بین المللی مرگ بر آمریکا در حال نهادینه شدن است ، تصریح کرد: عید قربان نیز نمادی از وحدت مسلمان در جهان است .

امام جمعه ساری ضمن تبریک عید قربان به همه مسلمانان ، اظهار داشت: امیدواریم  توفیق حرکت در مسیر ولایت را همواره در بین مسلمانان جهان اسلام شاهد باشیم .