حوزه هنری مازندران با همکاری اداره کل راه آهن شمال برگزار کرد

نمایشگاه «طریق تجلی 2» با نمایش آثاری از نقاشان برجسته کشور در ایستگاه راه آهن ساری

  در نخستین روز هفته دفاع مقدس نمایشگاهی از آثار برگزیده جمعی از نقاشان کشور در ایستگاه راه آهن ساری برپا شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مازندران در این نمایشگاه که به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برپا شد، 20  اثر نقاشی با حضور مدیرکل راه آهن شمال و رییس حوزه هنری مازندران،  در معرض تماشای عموم قرار گرفت.

گفتنی است در این نمایشگاه هنری آثاری از رضا صادقی، علی شیخی، کاظم چلیپا، مرتضی گودرزی، مرتضی اسدی، علی وزیریان، عبدالحمید قدیریان، حسین خسروجردی و دیگران به چشم می خورد.

«خدایار طالبی» مدیر کل راه آهن شمال با ابراز خرسندی از این همکاری مشترک و ابراز علاقه به ادامه فعالیت های فرهنگی هنری با حوزه هنری مازندران گفت: راه آهن همواره مسیری مطمئن و کم هزینه برای مسافران بوده و این رغبت مردم را برای استفاده از خدمات ریلی افزایش می دهد. از این رو ما روزانه شاهد حضور جمعیت بسیار زیادی از مسافران در ایستگاههای شمال هستیم.

وی با تاکید بر اینکه باید فضای ایستگاهها با تجهیزات رفاهی بیشتر به بخشی از زندگی روزانه مردم و مراجعان تبدیل شد افزود: با چنین ظرفیتی مجموعه راه آهن شمال فضای خوبی برای کارهای فرهنگی هنری ( چه از جنبه آموزشی و فرهنگ سازی، سرگرمی، اطلاع رسانی و…) است.

شایان ذکر است که پیش از این، نخستین سری نمایشگاه «طریق تجلی»  ( با همکاری دو مرکز مذکور) در آستانه ماه محرم  با ارائه پوسترهای عاشورایی هنرمندان سراسر کشور در ایستگاه راه آهن ساری برپا شد.