آیین نکوداشت هفته دفاع مقدس در دانشکده فنی شماره 2 ساری

این مراسم با حضور دکتر حیاتی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای مازندرن و معاونانش، مهدی معصومی گرجی رئیس و محمد پاک‌بین معاون فرهنگی حوزه هنری مازندران، دکتر سلمانی رئیس بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان مازندران، سرهنگ قاسمی رئیس سازمان بازرسی بسیج اساتید دانشگاه‌های استان مازندران، پیروز شمشیربند، مسئول بسیج کارکنان شهرستان ساری، بلال زاهدی، مسئول سازمان بسیج مداحان و هیئت‌های مذهبی مازندران، رؤسای دانشکده‌های فنی و کشاورزی ساری و بهشهر و کارکنان و اساتید دانشکده فنی شماره 2 ساری و تنی چند از مسئولان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار شد.

در ابتدا هادی قاسمی رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای شماره 2 ساری ضمن خیرمقدم و تبریک هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره رشادت‌های جان‌برکفان عرصه ایستادگی و مقاومت را گرامی داشت.

سرهنگ پاسدار احمد زلیکانی با تحلیل شرایط هشت سال دفاع مقدس، از فداکاری‌ها و دلاوری رزمندگان اسلام یاد کرد.

همچنین دکتر امیر حیاتی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان مازندران نیز در سخنان کوتاهی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم قدردانی کرد.

در بخش دیگری از این مراسم شاعر اهل بیت حاج میثم خنکدار به قرائت اشعاری با موضوع دفاع مقدس و شهدای کربلا پرداخت.

سرهنگ پاسدار حامی گت‌آقازاده راوی دیگر این مراسم بود که با ذکر خاطراتی از روزهای دفاع و تفحص‌های پس از آن فضای معنوی به مراسم بخشید.

مدیحه‌سرایی و نوحه خوانی کربلایی مرتضی ابراهیمیان پایان بخش این مراسم بود.