همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط با حضور پرشور علاقمندان غرب مازندران در تنکابن برگزار گردید

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان در این همایش با اشاره به اینکه مازندران بواسطه حضور قهرمانان متعدد، افتخار ورزش کشور است، تصریح کرد: شهروندان مشارکت بسیار خوبی جهت برگزاری همایش بزرگ پیاده روی دارند و به مناسبت های مختلف همایش پیاده روی در شهرهای مختلف استان برگزار می شود.
حسین زادگان با بیان اینکه این همایش پیاده روی با استقبال باشکوه شهروندان غرب استان بویژه تنکابنی ها همراه بود، گفت: هدف ما توسعه ورزش همگانی است و ورزش همگانی، سلامتی افراد و جامعه را تضمین می کند.
وی از برگزاری ستاد بازیهای آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتای اندونزی در استان خبر داد و افزود: ورزشکاران مازندرانی همیشه افتخارآفرینند و امید داریم در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی ورزشکاران مازندرانی خوش بدرخشند و با کسب مدال های رنگارنگ برای کشورعزیزمان افتخارآفرینی نمایند.
در ادامه شمس الله شریعت نژاد نماینده شهرستانهای تنکابن، رامسر و عباس آباد ضمن تشکر از برگزار کنندگان این همایش گفت: ورزش همگانی بسیار مفید است و این همایش با استقبال مردم منطقه همراه شد.
وی با اشاره به اینکه مردم با ورزش نمودن، سلامتی شان را تضمین کنند، اذعان داشت: مردم منطقه توجه ویژه به ورزش دارند و یکی از برنامه های ما حمایت از ورزشکاران و نخبگان ورزشی خواهد بود.
همچنین حسن خیرانپور معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری از توجه ویژه استاندار به ورزش همگانی اشاره نمود و گفت: استان مازندران مقام اول ورزش قهرمانی و رتبه دوم ورزش همگانی را در سطح کشور داراست.
وی یادآور شد: ورزش همگانی در جهت نشاط مردم و تامین سلامت عمومی جامعه اثرگذار است.
سید امیر حسینی جو فرماندار تنکابن از دستگاه ورزش و جوانان استان و شهرستان از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی تشکر کرد و افزود: نیمی از موفقیت ورزش کشور بر دوش ورزشکاران مازندرانی بوده و ورزش مازندران در حال حاضر به موفقیت های خوبی دست یافته است.
همایش بزرگ پیاده روی خانودگی صبح و نشاط که با حضور گسترده و پرشور مردم در شهرستان تنکابن برگزار شد، به صورت زنده از شبکه سه و استانی تبرستان پخش شد و در پایان در حضور مسئوولین بر اساس قرعه یک دستگاه خودرو و چندین دستگاه دوچرخه به برندگان اهدا شد.