دوره توانمند سازی مدیران ستادی کانون های شهرستانی سازمان بسیج رسانه مازندران در فریدونکنار مجتمع آموزشی شهید رجایی برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ محمدرضایی جانشین فرماندهی سپاه کربلا، حجت الاسلام عالیشاه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران و سرهنگ برمر فرمانده سپاه ناحیه فریدونکنار و مدیران ستادی و شهرستانی سازمان بسیج رسانه مازندران حضور داشتند.

در ابتدای جلسه سرهنگ برمر فرمانده سپاه ناحیه فریدونکنار با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر توجه بیشتر رسانه به دستاوردهای بزرگ دوران دفاع مقدس تاکید کرد و از خواستار ورود جدی رسانه ها و خبرنگاران انقلابی متعهد به تولید محتوای دفاع مقدسی شد.

در ادامه این برنامه، حجت الاسلام عالیشاه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ه) مازندران نیز با قدردانی همکاری خوب بسیج رسانه و سپاه استان با این‌نهاد در طرح کمک مومنانه و فراخوان خیرین، بر تقویت همکاری و همراهی هر چه بیشتر کمیته امداد و سپاه کربلا در افزایش کمک و مساعدت به نیازمندان استان و ترغیب بیشار مردم به خرکت های خیرخواهانه تاکید کرد.

سرهنگ محمدرضایی جانشین فرماندهی سپاه کربلا مازندران نیز با تاکید بر اینکه دنیای امروز دنیای مبارزه حق علیه باطل است، گفت: ملت های دنیا دیگر از زورگویی و استبداد استکبار به ستوه آمدند لذا شاهد خروش ملت های دنیا علیه استعمار جهانی هستیم.
وی توجه رسانه ها به مقوله ازادی خواهان جهان را مهم برشمرد و تصریح کرد: استکبار جهانی میخواهد با سرکوب رسانه ها و خبرنگاران در دنیا، اعتراض و خروش مردم در جای جای این‌کره خاکی دیده نشود اما نمیداند در زمین پیروزی با مستضعفان عالم است.

در ادامه نیز عبدالمهدی حق شناس رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه استان به خصوص شهید محمدحسن قریب طزره شهید شاخص رسانه ای استان، از تمامی رسانه های استانی خواست‌که توجه بیشتری همچون گذشته نسبت قشر نیازمند جامعه داشته باشند و بر حمایت بسیج رسانه استان از حرکت های رسانه ای انقلابی در مبارزه با فساد و حمایت از تولید کنندگان در راستای سال جهش تولید تاکید کرد.

در اختتامیه این‌نشست، از پنج رده برتر، سه خبرنگار جانباز دوران دفاع مقدس و فعالان رسانه ای استان تقدیر به عمل آمد.
همچنین در حاشیه این برنامه حسین زحمتکش به عنوان مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان بسیج رسانه مازندران معرفی شد.

در پایان برنامه مدیران ستادی سازمان بسیج رسانه مازندران در آستانه امامزاده ابراهیم شهرستان بابلسر حضور یافتند و مزار شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و سلامت این شهرستان را غبارروبی و گل افشانی کردند.

در این برنامه سه تن از ایثارگران و جانبازان رسانه ای دفاع مقدس هم تجلیل به عمل آمد.