همایش فتوا و مقاومت با حضور سردار فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در روستای کیاپی ساری (دهکده جهانی مقاومت کیاپی یادمان شهید مصطفی محمود مازح) برگزار شد.

همایش ” فتوا و مقاومت” با حضور سردار فدوی در مازندران برگزار شد

همایش استانی فتوا و مقاومت با حضور معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مازندران برگزار شد.

حجت الاسلام محمد اسماعیل زارعی کیاپی، مدیر مسئول مجتمع فرهنگی شهید مازح دهکده جهانی مقاومت با اشاره به سالروز فتوای تاریخی معمار کبیر انقلاب، اظهار داشت: این حکم تاریخی آشکار کردن دقیق مرز اسلام ناب محمدی با اسلام جهلی آمریکایی است و نشانه ای از اقتدار مرجعیت دینی در عصر حاضر و الگوبودن انقلاب امام راحل در آن متجلی شده است.

وی افزود: تمام قدرت و انقلاب امام راحل و نظام اسلامی برگرفته از سیره سالار شهیدان و حکومت جهانی و عدالت محور امام زمان (عج) است. ما فرزندان آن امام عاشورایی و سربازان مکتب امام خامنه‌ای هستیم.

زراعی با اشاره به اینکه شهید مصطفی محمود مازح و حجت الاسلام حسین زارعی موسسین شبکه مردمی اجرای حکم فتوای تاریخی امام راحل هستند، تصریح کرد: همه انقلابیون عالم این دهکده را در جهان می‌شناسند در واقع حلقه اتصال انقلابیون و فرزندان جبهه مقاومت در کشورهای اسلامی است.

دبیر همایش استانی فتوا و مقاومت دهکده جهانی مقاومت کیاپی با بیان اینکه تلاش داریم این اتصال بین حلقه جبهه مقاومت و انقلابیون را حفظ کنیم، افزود: هرلحظه آمادگی خود را برای اعدام سلمان رشدی مرتد داریم و زمینی را که مرحوم شیخ حسین زارعی در اجرای فتوای امام راحل هدیه نمودند با سند رسمی تحویل فرد اعدام کننده سلمان رشدی مرتد می‌دهیم.

زارعی با اعلام اینکه مردم کیاپی از مبارزان انقلاب و دوران دفاع مقدس بوده و همواره در خط مقدم دفاع از ولایت فقیه هستند، تصریح کرد: امیدواریم این مکان فرهنگی به ثبت معنوی آثار ملی کشور در آید.

هادی ابراهیمی، مدیرکل صدا و سیمای مازندران نیز در این همایش با تسلیت شهادت سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان، افزود: فرزندان غیور این مرز و بوم شر این غده سرطانی استکبار را از منطقه برخواهند چید.

وی با بیان اینکه مرحوم عبدالحمید زارعی حق بزرگی بر مردم منطقه و روستای کیاپی داشته و دارند و وی از تاثیرگذاران و محرکان حرکت انقلابی بودند، گفت: یاد و خاطره فرزندان غیور این مرز و بوم در محافل عمومی استان و کشور باید تبیین شود.

در این مراسم از نوشته‌های مرحوم عبدالحمید زارعی از قضات برتر استان تحت عنوان ” نقش تعلیمات اسلامی در پیشگیری از جرم با حضور سردار فدوی رونمایی شد.