همایش فرماندهان برتر پایگاه هاي مقاومت بسیج ادارات مازندران

عکاس(حسین خادمی) خزرنما -پایگاه اختصاصی گزارش تصویری مازندران

 

 انتقاد از ویلاسازی در مرغوب‌ترین زمین‌های ‌مازندران

 فرمانده سپاه کربلا مازندران جلوگیری از تصرف به اراضی و دست‌اندازی به اراضی ملی را خواستار شد و گفت: ویلاسازی در مرغوب‌ترین زمین‌های غرب مازندران باید تعیین تکلیف شود.

به گزارش تسنیم، سردار سیاوش مسلمی در همایش هم‌اندیشی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل مازندران به مناسبت گرامیداشت 41 سالگی هفته دفاع مقدس با موضوع کارآمدی و سلامت نظام اداری اظهار داشت: حفظ کرامت انسانی نیز یکی دیگر از اهداف والای انقلاب اسلامی است که در ادارات باید به آن توجه شود و بسیج ادارات نیز به اجرای آن اهتمام جدی داشته باشند.

وی با بیان اینکه موازین شرعی و قانونی باید در سیستم اداری توسط پرسنل با برنامه‌ریزی دقیق مدیران رعایت شود، گفت: بسیج ادارات باید امر به معروف بکنند و هرجای مشکلی یافتند که عامل فساد است ورود کنند.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه هرجا اعتقاد به معاد و آخرت باشد، امور اصلاح می‌شود، افزود: مسئولین بسیج ادارات باید جانباز نظام بشوند و در همه ادارات حضور مستقیم دارند و با قدرت کار خود را انجام بدهند.

سردار مسلمی عملکرد ناقص را با خروجی به مراتب پرهزینه برای نظام و انقلاب دانست و تصریح کرد: داشتن روحیه انقلابی و جهادی چیزی است که رهبری معظم انقلاب به آن امید بستند و در جامعه باید این روحیه متبلور شود.

وی از مدیران دستگاه‌های اداری و اجرایی خواست تا در دوران پایان مدیریت کار و امور مردم را رها نکنند و تا روز آخر محکم به کار خود ادامه بدهند و یادآور شد: انقلاب مدیون زحمات و خون شهداست و مدیران به نحوی عمل کنند که امید در مردم زنده شود.

سردار مسلمی جلوگیری از تصرف به اراضی و دست‌اندازی به منابع ملی را خواستار شد و افزود: ویلاسازی در مرغوب‌ترین زمین‌های غرب مازندران موجب تفکیک و کوچک‌سازی زمین‌ها‌ شده که باید تعیین تکلیف شود.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند “امروز بزرگترین راه مقابله با استکبار خدمت به مردم است”، گفت: اگر نظام اداری در کشور درست شود امید به مردم باز می گردد.